Як запобігти академічному плагіату з'ясовували на тренінгу, що проводився 24 травня в Науково-дослідному інституті інтелектуальної власності НАПрН України.

Учасники тренінгу набули досвіду та навичок для оцінки текстових запозичень та запобігання академічному плагіату.

 

Як використовувати всі можливості комп’ютерної програми з пошуку текстових запозичень для спрощеного аналізу наукових творів? Як правильно оцінити знайдені програмою текстові запозичення на предмет наявності академічного плагіату? Про це, а також про співвідношення понять плагіат, академічний плагіат та порушення авторських прав, некоректність терміну «самоплагіат» та його сутність, про правила цитування, алгоритми дослідження та аналізу текстових запозичень, охороноздатні елементи наукових творів, а також основні доктрини в авторському праві, що застосовуються для оцінки схожості творів говорили на тренінгу «Запобігання академічному плагіату та методи його виявлення у наукових роботах», організованим НДІ ІВ. 

До участі у тренінгу залучились викладачі Черкаського національного університету, юристи та науковці. Тренерами виступили  Катерина Сопова, к.ю.н. заступник керівника Центру експертних досліджень НДІ ІВ НАПрН України, Анна Штефан, к.ю.н., завідувач відділом авторського права і суміжних прав НДІ ІВ НАПрН України, Андрій Сідляренко, Голова Unicheck Україна, Євгенія Недогібченко, науковий співробітник НДІ ІВ НАПрН України.

У майбутньому планується проведення таких тренінгів на базі НДІ ІВ НАПрН України та Компанії Unicheck, тому уважно слідкуйте за нашими анонсами

 

 

 

44634

ДОСЛІДНИЦЬКІ ПРОЕКТИ

Громадські, дослідницькі та освітні проекти за участю НДІ ІВ.

44631

ЦЕНТРИ ТА ЛАБОРАТОРІЇ

Дослідницькі центри та лабораторії з вивчення питань інтелектуальної власності.

44633l

Періодичні видання

Журнал "Теорія і практика інтелектуальної власності" та "Медичне право".

44635

Законодавство

Зручно систематизована міжнародна та українська законодавча база галузі.

 

ЗМІ про нас

Актуальна та цікава інформація зі сфери інтелектуальної власності, активність інституту на різних медіамайданчиках, публікації та виступи у ЗМІ. Якщо ви хочете бути у курсі останніх подій галузі та дізнатися більше про поточну діяльність інституту - завітайте на наш блог.

Читати блог

 

Останні новини

 • 29
  лип. '20

  Договори керованого доступу та примусового ліцензування як ефективні механізми доступу до лікуванняв умовах пандемії

  Для розширення доступу до лікування в умовах світової пандемії в українському законодавстві існують ефективні механізми. Проте жодні з них так іне були використані. Про принципи та законодавче врегулювання договорів керованого доступу (Managed entry agreements (MEAs) та примусового ліцензування (compulsory license) читайте у матеріалі  експертів галузі Оксани Кашинцевої та Микити Трофименко.

 • 28
  лип. '20

  Круглий стіл щодо правових механізмів розширення доступу до лікування

  24 липня 2020 року НДІ інтелектуальної власності НАПрН України спільно із кафедрою судової медицини та медичного права Національного медичного університету ім. О.О. Богомольця, ДП Медичні закупівлі України та БО 100 % Життя було проведено Круглий Стіл "Договір керованого доступу(Managed entry agreements (MEAs) та примусове ліцензування (compulsory license) як інструменти розширення доступу до лікування"

 • 08
  лип. '20

  Конкурс на заміщення посади директора в НДІ ІВ

  Відповідно до постанови Президії Національної академії правових наук України № 164/1- Б від 07 липня 2020 року з 8 липня 2020 року оголошений конкурс на заміщення посади директора Науково-дослідного інституту інтелектуальної власності Національної академії правових наук України. 

Анонс подій

II Всеукраїнська конференція з економіки інтелектуальної власності

Зв'яжіться з нами

Для отримання послуг з аудиту та експерної оцінки, консультацій з питань інтелектуальної власності.

Контакти

Київ, 03150 вул. Казимира Малевича (Боженко), 11

Тел.: +38 (044) 200 08 76
Email: letter@i.kiev.ua