Відділ промислової власності здійснює наукову та законопроекту діяльність у сфері гармонізації законодавства України до законодавства ЄС, досліджує джерела та формує наукові засади державної політики в сфері права промислової власності, здійснює міждисциплінарні дослідження у сфері інтелектуальної власності, біоетики та біобезпеки, інтелектуальної власності та прав людини, інтелектуальної власності та зеленої економіки, дослідження ролі та правової природи комерційних позначень в умовах постіндустріальної економіки.  

Наукова діяльність відділу відображена у Науковій Концепції.

Фахівці відділу беруть участь у роботі міжвідомчих Робочих груп МОЗ України, МЕРТ України, Укрпатенту та ін.

Партнерами відділу є науково-освітні установи та неурядові організації: Університет країни Басків (м. Більбао, Іспанія), Національний медичний університет ім. Богомольця, Львівський національний медичний університет ім. Данила Галицького, Програма Розвитку ООН в Україні, Міжнародний Фонд «Відродження», Фундація медичного права та біоетики, БО Мережа людей, що живуть з ВІЛ-СНІД, ГО Пацієнти України та інші.

 

 

КАШИНЦЕВА Оксана Юріївна 
Завідувач відділу, кандидат юридичних наук, доцент

   e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. 

   тел. +380 (44) 200-08-76 

 

 

СЕКТОР ПАТЕНТНОГО ПРАВА

 

 

 

Робота сектору зосереджена на вирішенні актуальних проблем, що пов’язані із створенням та використанням об'єктів патентного права. 

   

    тел. +380 (44) 200-08-76 

 

 

 

СЕКТОР КОМЕРЦІЙНИХ ПОЗНАЧЕНЬ

 

 

 

Діяльність наукового сектору зосереджена на дослідженні актуальних питань охорони прав інтелектуальної власності на комерційні найменування, торговельні марки та географічні зазначення товару.

 

 

ЧОМАХАШВІЛІ Олена Шотаєвна
Завідувач сектору, кандидат юридичних наук, доцент

 e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. 

 тел. +380 (44) 200-08-76 

 

ЛАБОРАТОРІЯ НАЦІОНАЛЬНОГО БРЕНДИНГУ

Метою діяльності лабораторії є привернення уваги аудиторії та фахівців у різних галузях промисловості та знань до створення іміджу України як надійного, змістовного партнера на міжнародній арені та усвідомлення її як країни походження матеріальних та нематеріальних цінностей. 

 

ЛАБОРАТОРІЯ БІОЕТИКИ ТА БІОБЕЗПЕКИ

Діяльність Лабораторії охоплює весь спектр питань на перетині генної інженерії, біотехнології та законодавства про інтелектуальну власність з точки зору запобігання біотероризму з використанням живих організмів, питання «дизайнерської дитини» та патентування способів репродуктивних технологій та інших дотичних галузях.

 

44634

ДОСЛІДНИЦЬКІ ПРОЕКТИ

Громадські, дослідницькі та освітні проекти за участю НДІ ІВ.

44631

ЦЕНТРИ ТА ЛАБОРАТОРІЇ

Дослідницькі центри та лабораторії з вивчення питань інтелектуальної власності.

44633l

Періодичні видання

Журнал "Теорія і практика інтелектуальної власності" та "Медичне право".

44635

Законодавство

Зручно систематизована міжнародна та українська законодавча база галузі.

 

Останні новини

Анонс подій

Анонс конференції

 

Зв'яжіться з нами

Для отримання послуг з аудиту та експерної оцінки, консультацій з питань інтелектуальної власності.

Контакти

Київ, 03150 вул. Казимира Малевича (Боженко), 11

Тел.: +38 (044) 200 08 76
Email: letter@i.kiev.ua