Економіко-правовий відділ здійснює наукові економіко-правові дослідження в сфері інноваційної діяльності та права інтелектуальної власності.

Наукова діяльність відділу спрямована на дослідження проблем: переходу економіки України на інноваційну модель розвитку, розгляду  економіко–правових теоретичних та практичних аспектів, концептуальним засадам правового забезпечення інноваційної інфраструктури в Україні, правового забезпечення сфери інтелектуальної власності в Україні в контексті європейської інтеграції.

Пріоритетними напрямами досліджень відділу є:

 • формування правових засад для створення в Україні національної інноваційної системи та забезпечення державної підтримки комерціалізації об’єктів права інтелектуальної власності;
 • вдосконалення правового регулювання відносин у сфері інтелектуальної власності з метою приведення її у відповідність з міжнародними актами
 • розробка  шляхів адаптації законодавства України у сфері інноваційної діяльності до норм міжнародного права;
 • вирішення проблем інтенсифікації сфери інтелектуальної власності України під впливом нових викликів розвитку неоекономіки;
 • вивчення значення інтелектуальної власності у забезпеченні національної безпеки у сфері економіки, зокрема, ринкових відносин.

 

 

БОРКО Юлія Леонідівна 
Завідувач відділу, кандидат економічних наук

   e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. 

   тел. +380 (44) 200-08-76 

 

 

СЕКТОР ВИКОРИСТАННЯ ТА ПЕРЕДАЧІ ПРАВ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ

 

 

 

 

Робота сектору зосереджена на вирішенні актуальних проблем, що пов’язані із створенням та використанням творів, охороною прав авторів. 

   

ТВЕРЕЗЕНКО Олена Олексіївна 
Завідувач сектору

   e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. 

   тел. +380 (44) 200-08-76 

 

     
   

 

 

 

44634

ДОСЛІДНИЦЬКІ ПРОЕКТИ

Громадські, дослідницькі та освітні проекти за участю НДІ ІВ.

44631

ЦЕНТРИ ТА ЛАБОРАТОРІЇ

Дослідницькі центри та лабораторії з вивчення питань інтелектуальної власності.

44633l

Періодичні видання

Журнал "Теорія і практика інтелектуальної власності" та "Медичне право".

44635

Законодавство

Зручно систематизована міжнародна та українська законодавча база галузі.

 

Останні новини

 • 04
  вер. '20

  25 вересня. Запрошуємо взяти участь у конференції з інтелектуальної власності

  25 вересня пройде VIII Всеукраїнська науково-практична конференція молодих вчених та студентів з проблем інтелектуальної власності "ЗАКОНОДАВСТВО УКРАЇНИ У СФЕРІ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ ТА ЙОГО ПРАВОЗАСТОСУВАННЯ:НАЦІОНАЛЬНІ, ЄВРОПЕЙСЬКІ ТА МІЖНАРОДНІ ВИМІРИ".

 • 29
  лип. '20

  Договори керованого доступу та примусового ліцензування як ефективні механізми доступу до лікуванняв умовах пандемії

  Для розширення доступу до лікування в умовах світової пандемії в українському законодавстві існують ефективні механізми. Проте жодні з них так іне були використані. Про принципи та законодавче врегулювання договорів керованого доступу (Managed entry agreements (MEAs) та примусового ліцензування (compulsory license) читайте у матеріалі  експертів галузі Оксани Кашинцевої та Микити Трофименко.

 • 28
  лип. '20

  Круглий стіл щодо правових механізмів розширення доступу до лікування

  24 липня 2020 року НДІ інтелектуальної власності НАПрН України спільно із кафедрою судової медицини та медичного права Національного медичного університету ім. О.О. Богомольця, ДП Медичні закупівлі України та БО 100 % Життя було проведено Круглий Стіл "Договір керованого доступу(Managed entry agreements (MEAs) та примусове ліцензування (compulsory license) як інструменти розширення доступу до лікування"

Анонс подій

Анонс конференцій

Зв'яжіться з нами

Для отримання послуг з аудиту та експерної оцінки, консультацій з питань інтелектуальної власності.

Контакти

Київ, 03150 вул. Казимира Малевича (Боженко), 11

Тел.: +38 (044) 200 08 76
Email: letter@i.kiev.ua