Запрошуємо взяти участь 29 червня 2023 року у Міжнародному круглому столі «Правове регулювання епідемічної безпеки в умовах війни та поствоєнного відновлення».

На заході передбачається обговорення 4 основних тем, зокрема:

 

Запрошуємо 16 травня 2023 о 12.00 на круглий стіл "Актуальні питання судового захисту права інтелектуальної власності: вітчизняний та зарубіжний досвід".

Науково-дослідний інститут інтелектуальної власності запрошує взяти участь у V Всеукраїнській науково-практичній конференції "Право, інтелектуальна власність, креативні індустрії: сучасний вимір і подальші перспективи", що відбудеться 19 травня 2023 року в онлайн-форматі.

Останні новини

 • 09
  трав. '24

  Запрошуємо взяти участь у круглому столі з захисту права інтелектуальної власності

  14 травня відбудеться круглий стіл на тему «Матеріальні та процесуальні питання захисту права інтелектуальної власності: сучасний погляд». Зустріч проходитиме в онлайн-форматі. Деталі у інформаційному листі.

 • 26
  квіт. '24

  25 квітня в інституті відбувся захист дисертації

  25 квітня 2024 року проведено засідання спеціалізованої вченої ради щодо захисту дисертації Олександра Зосименка на тему: «Договори керованого доступу як правовий механізм забезпечення доступу до лікування», зі спеціальності 081 – «Право». 

 • 23
  квіт. '24

  Представники інституту взяли участь у Ai4art&media 2024 Forum

  23 квітня представники Науково-дослідного інституту інтелектуальної власності взяли участь у роботі Ai4art&media 2024 - міжнародного форуму, присвяченого питанням штучного інтелекту. Цей захід - динамічний перетин штучного інтелекту, креативних технологій та медіаіндустрії. 10 крутих спікерів з України та США, серед яких авторитети галузі, які співпрацюють з Hollywood, Neflix, Warner Bros долучились до події, що пройшла у змішаному форматі.

Анонс подій

Анонс конференцій

 

 

    

 

Зв'яжіться з нами

Для отримання послуг з аудиту та експерної оцінки, консультацій з питань інтелектуальної власності.

Контакти

Київ, 03150 вул. Казимира Малевича, 11

Тел.: +38 (044) 200 08 76
Email: ndiivu@gmail.com