Рада аспірантів та молодих вчених Науково-дослідного інституту інтелектуальної власності Національної академії правових наук України є постійно діючим колегіальним координуючим органом, який забезпечує організацію і загальне керівництво науковою діяльністю молодих вчених, представляє інтереси молодих вчених і фахівців, що працюють в Науково-дослідному інституті інтелектуальної власності Національної академії правових наук України Україні.

Рада аспірантів та молодих учених НДІ інтелектуальної власності створена 29 листопада 2011 року. Метою створення і діяльності Ради є залучення до наукової роботи аспірантів та молодих вчених Інституту та сприяння підвищенню наукового, професійного рівня, більш повної реалізації їх творчих можливостей.

Основними завданнями Ради є:

 • Сприяння якнайшвидшому професiйному зростанню аспiрантiв, молодих вчених i фахiвцiв Iнстиryту.
 • Впровадження сучасних методичних і технологічних прийомів роботи, що є запорукою поліпшення наукової діяльності Інституту.
 • Представлення інтересів аспiрантiв та молодих вчених у Вченiй радi та перед адмiнiстрацiєю Iнституту.
 • Координування спiльноi роботи аспiрантiв та молодих вчених Iнстиryry, створення колективу колег-однодумцiв, здатних генерувати i втiлювати в життя наукові дослiдження (програми, проєкти, стартапи) Iнституту.
 • Надання консультативноi допомоги аспiрантам та молодим вченим, створенння сприятливих умов для наукової дiяльностi в Iнститутi.
 • Сприяння активнiй участi аспiрантiв i молодих вчених у проведеннi фундаментальних i прикладних дослiджень.
 • Сприяння встановленню бiльш тiсних зв'язкiв мiж старшим i молодшим поколiнням вчених, забезпечуючи тим самим, спадкоємнiсть у науковiй дiяльностi.
 • Пiдготовка та проведення конференцiй та iнших заходiв аспiрантiв та молодих вчених
 • Органiзацiя i забезпечення участi acпipaнтів та молодих вчених у молодіжних конкурсах наукових робiт i виставках.
 • Iнформування аспiрантiв та молодих вчених про наукові програми, фонди, конференцii, школи-семiнари та iншi заходи, що проводяться науковими установами та вищими навчальними закладами України.
 • Висунення аспiрантiв та молодих вчених Iнституту для участi у щорiчних конкурсах наукових робiт, органiзацiя публiкацii результатiв дослiджень аспiрантiв та молодих вчених у науково-практичному журналi «Теорiя i практика iнтелектyальноi власностi», щорiчному збiрнику наукових праць Iнституту «Питання iнтелектуально власності».

На засіданнях Ради обговорюються актуальні проблеми законодавства у галузі інтелектуальної власності та практики його застосування, результати наукових досліджень молодих учених, відбуваються заняття з ораторської майстерності. Для виступів на засіданнях Ради запрошуються видатні фахівці у галузі права інтелектуальної власності, відомі українські науковці та практики.

    ПОНОМАРЬОВА Олена Олександрівна

Голова Ради, кандидат юридичних наук

   e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

   тел. +380 (44) 200-08-76

 

 

 

 

 

ТРЕНІНГ 

17 квітня відбувся тренінг «Сучасні тенденції права інтелектуальної власності».

 

ЗАСІДАННЯ РАДИ

На засіданні Ради молодих вчених НДІ інтелектуальної власності, що відбулося 13 квітня власні наукові дослідження презентовали молоді науковці.

Останні новини

 • 29
  вер. '22

  Запрошуємо взяти участь у конференції щодо актуальних проблем судової реформи в Україні

  21 жовтня 2022 року відбудеться VІ Міжнародна науково-практична конференція «СУЧАСНІ ВИКЛИКИ ТА АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ СУДОВОЇ РЕФОРМИ В УКРАЇНІ». До участі у конференції запрошуються представники вітчизняних та зарубіжних вищих навчальних закладів, практикуючі юристи, аспіранти, здобувачі та студенти. За результатами конференції всі учасники отримають електронний збірник матеріалів конференції. Більше  щодо умов подання матеріалів читайте в інформаційному листі конференції.

 • 28
  вер. '22

  Пішов із життя відомий український учений-правознавець Василь Тацій

  Колектив Науково-дослідного інституту інтелектуальної власності висловлює глибокі співчуття близьким та рідним з приводу смерті Василя Яковича Тація, почесного президента Національної академії правових наук України, академіка Національної академії наук України, доктора юридичних наук, професора, заслуженого діяча науки і техніки України, лауреата Державної премії України, Героя України.

 • 12
  вер. '22

  Запрошуємо взяти участь у конференції з біобезпеки

  28 вересня відбудеться Науково-практична конференція "Біобезпека в умовах воєнного стану". Формат онлайн на платформі  Zoom. 
  Тематичні напрмки конфренції:

  • Складові біобезпеки в сучасному світі
  • Правові механізми інтелектуальної власності у формуванні біологічної безпеки держави 
  • Посилення сфери громадського здоров'я як складової біобезпеки в умовах воєнного часу
  • Біобезпека у фармацевтичній галузі крізь призму фармацевтичного протекціонізму держави
  • Біобезпека та екологічна політика держави в умовах воєнного часу
  • Ядерна безпека та роль міжнародних організацій в її забезпеченні

  Більше деталей в інформаційному листі. 

Анонс подій

Анонс конференції

 

 

Зв'яжіться з нами

Для отримання послуг з аудиту та експерної оцінки, консультацій з питань інтелектуальної власності.

Контакти

Київ, 03150 вул. Казимира Малевича (Боженко), 11

Тел.: +38 (044) 200 08 76
Email: letter@i.kiev.ua