11-13 вересня за сприяння Програми розвитку комерційного права Міністерства торгівлі США (CLDP) відбувся семінар з розвитку законодавства в сфері авторського права і суміжних прав.

У заході взяли участь міжнародні експерти, представники міністерств, відомств, судової гілки влади, наукових установ і громадських організацій. Учасники заходу розглянули ключові питання сучасної системи охорони та захисту авторського права і суміжних прав в Україні. Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України запропонувало для обговорення положення розробленого проекту Закону України «Про авторське право і суміжні права». Міжнародні експерти та інші учасники семінару висловили пропозиції та зауваження до законопроекту з метою його подальшого доопрацювання.

У заході взяли участь представники Інституту: завідувач відділу авторського права і суміжних прав Анна Штефан, завідувач сектору суміжних прав Валентина Троцька, завідувач сектору використання і передачі прав інтелектуальної власності Олена Тверезенко, науковий співробітник відділу авторського права і суміжних прав Надія Федорова та Костянтин Зеров, науковий співробітник економіко-правового відділу.

 

Current news

Сontact us

Get advice on intellectual property issues.

Сontact

Kazymyra Malevycha (Bozhenko) str., 11, building 4, 13 floor, Kyiv, 03680, Ukraine

Phone: +38 (044) 200 08 76
Email: letter@i.kiev.ua