6 листопада 2019 року на Міжнародному форумі INNOVATION MARKET пройде науково-практичний семінар "Трансфер технологій: економіко-правове забезпечення інтелектуальної власності".

Захід, спрямований на поширення та популяризацію знань з інтелектуальної власності у сфері інновацій, вже вкотре стає дискусійним майданчиком де професійні експерти галузі, юристи, адвокати, економісти, представники галузі освіти діляться досвідом роботи у сфері інновацій.

Фахівці Науково-дослідного інституту інтелектуальної власності Національної академії правових наук України, представники Міністерства освіти України та незалежні практикуючи експерти з питань інтелектуальної власності за підтримки Міністерства економічного розвитку і торгівлі, а з 2018 року і Національного офісу інтелектуальної власності проводять в рамках INNOVATION MARKET семінари, розкажуть про особливості впровадження та економіко-правового супроводу інноваційних розробок в Україні.

Цього року спікери семінару сфокусують увагу на питаннях трансферу технологій, просування інновацій за кордоном, особливостях трансферу технологій в оборонній сфері, оцінки інтелектуальної власності, ціноутворення бухгалтерського обліка та оподаткування.

Традиційно особливий інтерес в учасників форуму викликають питання комерціалізації об’єктів права інтелектуальної власності інноваційними структурами, що створені на базі закладів вищої освіти.

Учасники науково-практичного семінару отримують сертифікат. 

Ознайомитись із програмою семінару можна тут.

 

Останні новини

 • 29
  лип. '20

  Договори керованого доступу та примусового ліцензування як ефективні механізми доступу до лікуванняв умовах пандемії

  Для розширення доступу до лікування в умовах світової пандемії в українському законодавстві існують ефективні механізми. Проте жодні з них так іне були використані. Про принципи та законодавче врегулювання договорів керованого доступу (Managed entry agreements (MEAs) та примусового ліцензування (compulsory license) читайте у матеріалі  експертів галузі Оксани Кашинцевої та Микити Трофименко.

 • 28
  лип. '20

  Круглий стіл щодо правових механізмів розширення доступу до лікування

  24 липня 2020 року НДІ інтелектуальної власності НАПрН України спільно із кафедрою судової медицини та медичного права Національного медичного університету ім. О.О. Богомольця, ДП Медичні закупівлі України та БО 100 % Життя було проведено Круглий Стіл "Договір керованого доступу(Managed entry agreements (MEAs) та примусове ліцензування (compulsory license) як інструменти розширення доступу до лікування"

 • 08
  лип. '20

  Конкурс на заміщення посади директора в НДІ ІВ

  Відповідно до постанови Президії Національної академії правових наук України № 164/1- Б від 07 липня 2020 року з 8 липня 2020 року оголошений конкурс на заміщення посади директора Науково-дослідного інституту інтелектуальної власності Національної академії правових наук України. 

Анонс подій

II Всеукраїнська конференція з економіки інтелектуальної власності

Зв'яжіться з нами

Для отримання послуг з аудиту та експерної оцінки, консультацій з питань інтелектуальної власності.

Контакти

Київ, 03150 вул. Казимира Малевича (Боженко), 11

Тел.: +38 (044) 200 08 76
Email: letter@i.kiev.ua