6 листопада 2019 року на Міжнародному форумі INNOVATION MARKET пройде науково-практичний семінар "Трансфер технологій: економіко-правове забезпечення інтелектуальної власності".

Захід, спрямований на поширення та популяризацію знань з інтелектуальної власності у сфері інновацій, вже вкотре стає дискусійним майданчиком де професійні експерти галузі, юристи, адвокати, економісти, представники галузі освіти діляться досвідом роботи у сфері інновацій.

Фахівці Науково-дослідного інституту інтелектуальної власності Національної академії правових наук України, представники Міністерства освіти України та незалежні практикуючи експерти з питань інтелектуальної власності за підтримки Міністерства економічного розвитку і торгівлі, а з 2018 року і Національного офісу інтелектуальної власності проводять в рамках INNOVATION MARKET семінари, розкажуть про особливості впровадження та економіко-правового супроводу інноваційних розробок в Україні.

Цього року спікери семінару сфокусують увагу на питаннях трансферу технологій, просування інновацій за кордоном, особливостях трансферу технологій в оборонній сфері, оцінки інтелектуальної власності, ціноутворення бухгалтерського обліка та оподаткування.

Традиційно особливий інтерес в учасників форуму викликають питання комерціалізації об’єктів права інтелектуальної власності інноваційними структурами, що створені на базі закладів вищої освіти.

Учасники науково-практичного семінару отримують сертифікат. 

Ознайомитись із програмою семінару можна тут.

 

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС СТУДЕНТСЬКИХ НАУКВИХ СТАТЕЙ

Науково-освітній центр з інтелектуальної власності КНУ ім. Т. Шевченка спільно з Комітетом з інтелектуальної власності Асоціації правників України оголошують про проведення у квітні-червні 2018 року Всеукраїнського конкурсу студентських наукових статей з актуальних проблем інтелектуальної власності. 
Запропонована тематика конкурсних статей буде охоплювати: теоретико-методологічні аспекти інтелектуальної власності; реформування національної системи правової охорони інтелектуальної власності; вдосконалення та наближення законодавства України до права Європейського Союзу та ін.

Детальніше про умови конкурсу 

 

 

Останні новини

Анонс подій

НОВИНКИ ВИДАНЬ У НАШІЙ БІБЛІОТЕЦІ

 

Зв'яжіться з нами

Для отримання послуг з аудиту та експерної оцінки, консультацій з питань інтелектуальної власності.

Контакти

Київ, 03150 вул. Казимира Малевича (Боженко), 11

Тел.: +38 (044) 200 08 76
Email: letter@i.kiev.ua