25 березня відбулося чергове засідання Клубу інтелектуальної власності. Це унікальне об’єднання, що розпочиналось як клуб неформального спілкування молодих спеціалістів у сфері інтелектуальної власності за ці роки перетворилось

на потужне об’єднання однодумців, своєрідний ресурсний хаб, де учасники можуть обговорювати найновіші тенденції у підходах до регулювання та міжнародної законодавчої практики ІВ.

Науково-дослідний інститут інтелектуальної власності вже кілька років підтримує це об’єднання, що було започатковано на базі кафедри інтелектуальної власності КНУ імені Тараса Шевченка.

На цей фаховий майданчик щоразу запрошуються досвідчені фахівці галузі, що охоче діляться своїм досвідом із студентами спеціальності «інтелектуальна власність» та майбутніми представниками професії. Клуб розвиває соціальні ініціативи у сфері інтелектуальної власності та заохочує активних громадян до участі у важливих процесах реформування галузі.

Засідання цього понеділка було присвячене питанням поширених причин попередньої відмови у реєстрації ТМ, практиці написання мотивованих відповідей на відмову та оскарження відмови у реєстрації ТМ в Апеляційний палаті.

Спікерами заходу виступили Юрій Охромєєв - керуючий партнер «IP Jurix», адвокат, патентний повірений, Людмила Запорожець - заступник начальника відділу сприяння захисту прав, Укрпатент, адвокат, Андрій Атаманчук - керуючий партнер «IMEKCO», патентний повірений.

На заході подискутували про те, як знайти спільну мову з Укрпатентом та подолати попередню відмову в реєстрації торговельної марки; про недосконалість процедури заперечень проти реєстрації знаків від третіх осіб, а також про документи, які приймає Апеляційна палата Мінекономрозвитку при оскарженні рішення Відомства за заявкою. І все це на прикладах імітацій державного гербу, реєстрації кольору як такого, оманливих позначень, описових, асоціативних, а також схожих настільки, що їх можна сплутати.

Сподіваємося, що подібні заходи сприятимуть формуванню сучасної системи інтелектуальної власності в Україні та подальшій популяризації цього напряму. Слідкуйте за анонсами чергових засідань клубу тут.

Останні новини

 • 29
  вер. '22

  Запрошуємо взяти участь у конференції щодо актуальних проблем судової реформи в Україні

  21 жовтня 2022 року відбудеться VІ Міжнародна науково-практична конференція «СУЧАСНІ ВИКЛИКИ ТА АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ СУДОВОЇ РЕФОРМИ В УКРАЇНІ». До участі у конференції запрошуються представники вітчизняних та зарубіжних вищих навчальних закладів, практикуючі юристи, аспіранти, здобувачі та студенти. За результатами конференції всі учасники отримають електронний збірник матеріалів конференції. Більше  щодо умов подання матеріалів читайте в інформаційному листі конференції.

 • 28
  вер. '22

  Пішов із життя відомий український учений-правознавець Василь Тацій

  Колектив Науково-дослідного інституту інтелектуальної власності висловлює глибокі співчуття близьким та рідним з приводу смерті Василя Яковича Тація, почесного президента Національної академії правових наук України, академіка Національної академії наук України, доктора юридичних наук, професора, заслуженого діяча науки і техніки України, лауреата Державної премії України, Героя України.

 • 12
  вер. '22

  Запрошуємо взяти участь у конференції з біобезпеки

  28 вересня відбудеться Науково-практична конференція "Біобезпека в умовах воєнного стану". Формат онлайн на платформі  Zoom. 
  Тематичні напрмки конфренції:

  • Складові біобезпеки в сучасному світі
  • Правові механізми інтелектуальної власності у формуванні біологічної безпеки держави 
  • Посилення сфери громадського здоров'я як складової біобезпеки в умовах воєнного часу
  • Біобезпека у фармацевтичній галузі крізь призму фармацевтичного протекціонізму держави
  • Біобезпека та екологічна політика держави в умовах воєнного часу
  • Ядерна безпека та роль міжнародних організацій в її забезпеченні

  Більше деталей в інформаційному листі. 

Анонс подій

Анонс конференції

 

 

Зв'яжіться з нами

Для отримання послуг з аудиту та експерної оцінки, консультацій з питань інтелектуальної власності.

Контакти

Київ, 03150 вул. Казимира Малевича (Боженко), 11

Тел.: +38 (044) 200 08 76
Email: letter@i.kiev.ua