22 листопада 2023 року відбулося спільне засідання відділу дослідження прав інтелектуальної власності та прав людини у сфері охорони здоров'я та центру правового забезпечення розвитку науки і технологій Інституту. На засіданні була представлена публічна презентація дисертації здобувачки  Оксани Покальчук на тему: «Особисті немайнові права на допоміжні репродуктивні технології у партнерських сім'ях в Україні».

13 жовтня 2021 року відбулося онлайн-засідання фахового семінару відділу промислової власності, за участі Центру правового забезпечення розвитку науки і технологій НДІ інтелектуальної власності НАПрН України, щодо попередньої експертизи дисертації здобувачки ступеня доктора філософії Волинець Інни Павлівни на тему «Захист прав інтелектуальної власності від недобросовісної конкуренції на ринку лікарських засобів» 

7 вересня 2021 р. о 14:30 відбудеться фаховий семінар для апробації дисертаційної роботи Омельченко Ольги Петрівни, поданої на здобуття наукового ступеня доктора філософії (PhD) за спеціальністю 081 «Право».

 

7 вересня 2021 року відбулося онлайн-засідання фахового семінару відділу промислової власності, за участі Центру правового забезпечення розвитку науки і технологій НДІ інтелектуальної власності НАПрН України, щодо попередньої експертизи дисертації здобувачки ступеня доктора філософії Омельченко Ольги Петрівни на тему «Правове регулювання діяльності біобанків: цивільно-правовий аспект» 

13 жовтня 2021 р. о 15-00 відбудеться фаховий семінар для апробації дисертаційної роботи Волинець Інни Павлівни, поданої на здобуття наукового ступеня доктора філософії (PhD) за спеціальністю 081 «Право».

Останні новини

 • 15
  лип. '24

  Запрошуємо взяти участь у конференції

  XII всеукраїнська науково-практична конференція молодих вчених та студентів з проблем інтелектуальної власності «Законодавство України у сфері інтелектуальної власності та його правозастосування: національні, європейські та міжнародні виміри», що пройде 11 жовтня 2024 року в онлайн-форматі.

 • 03
  лип. '24

  Оголошений конкурс на заміщення вакантних посад

  Оголошений конкурс на заміщення вакантних посад наукових працівників в окремих наукових підрозділах Науково-дослідного інституту інтелектуальної власності Національної академії правових наук України. 

 • 03
  лип. '24

  Оголошений конкурс на заміщення вакантних посад

  Оголошений конкурс на заміщення вакантних посад наукових працівників в окремих наукових підрозділах Науково-дослідного інституту інтелектуальної власності Національної академії правових наук України. 

Анонс подій

Анонс конференцій

 

Зв'яжіться з нами

Для отримання послуг з аудиту та експерної оцінки, консультацій з питань інтелектуальної власності.

Контакти

Київ, 03150 вул. Казимира Малевича, 11

Тел.: +38 (044) 200 08 76
Email: ndiivu@gmail.com