Юрій Клименко, очільник постійного представництва України при ООН та інших міжнарожних організацій радо вітав молодих фахівців ІВ з України - студентів магістратури з інтелектуальної власності КНУ імені Тарса Шевченка.

Зустріч відбувалась у посольстві України в Женеві та стала потужною мотивацією, що надихала студентів до професійного зростання. Студенти завітали до осередку української культури та дипломатії під час Навчального візиту (Еducational briefings for groups of students, professionals and others to learn about our work) до штаб-квартири Всесвітньої організації інтелектуальної власності. На конференції з інтелектуальної власності, що проходила під егідою ВОІВ вони виступили із доповідями та, як зізнаються самі: «відчували велику відповідальність достойно представити нашу країну». 

 

Участь поділилися із паном Юрієм Клименко своїми враженнями від поїздки, що на їх думку дозволяють налагодити зв’язки між представниками наукових кіл галузі, обмінюватися досвідом та напрацюваннями, а головне стимулюють до реалізації найамбітніших задумів що посприяли б економічному розвитку та гідного представлення нашої країни на світовій арені. "Поїздка, - зізнається, Андрій, один із учасників візиту, - залишила в душі дуже сильну емоцію - натхнення. Натхнення і надалі вивчати особливості права інтелектуальної власності в Україні і світі. Натхнення досліджувати можливості іноваційного розвитку для України, ключом для яких, на мою думку, стануть  саме належним чином захищені національні об'єкти права ІВ. Натхнення використати отримані знання та настанови».

Україна, як держава, що має потужний науковий потенціал, зацікавлена у молодих професійних кваліфікованих кадрах, які здатні представляти її інтереси за кордоном в міжнародних організаціях та представництвах.

Велику гордість студенти відчули, коли пан Юрій Клименко, який очолює Постійне представництво України при ООН та інших міжнародних організаціях у Женеві, вітаючи гостей, відзначив, що він є випускником КНУ імені Тараса Шевченка! Так само як і пан Олександр Шевченко, який є заступником керівника програм TDS WIPO. Наочний доказ, що за бажання освіта  відкриває необмежені можливості! Особливо, якщо із часом набувати додаткових знань у провідних університетах світу й підвищувати свій професійний рівень.

 

 

 

 

 

       

 

 

 

 

ВІЗИТ СТУДЕНТІВ ДО ОФІСУ ВОІВ (ЖЕНЕВА)

Студенти-магістри інтелектуальної власності відвідали головний офіс WIPO (м. Женева), де ознайомились із роботою організації та провели презентації своїх фахових досліджень щодо актуальних проблем ІВ в Україні.

ЗУСТРІЧ ІЗ ОЧІЛЬНИКОМ ПРЕДСТАВНИЦТВА УКРАЇНИ ПРИ ООН

Юрій Клименко, очільник постійного представництва України при ООН та інших міжнарожних організацій радо вітав молодих фахівців ІВ з України

Останні новини

  • 26
    квіт. '24

    25 квітня в інституті відбувся захист дисертації

    25 квітня 2024 року проведено засідання спеціалізованої вченої ради щодо захисту дисертації Олександра Зосименка на тему: «Договори керованого доступу як правовий механізм забезпечення доступу до лікування», зі спеціальності 081 – «Право». 

  • 23
    квіт. '24

    Представники інституту взяли участь у Ai4art&media 2024 Forum

    23 квітня представники Науково-дослідного інституту інтелектуальної власності взяли участь у роботі Ai4art&media 2024 - міжнародного форуму, присвяченого питанням штучного інтелекту. Цей захід - динамічний перетин штучного інтелекту, креативних технологій та медіаіндустрії. 10 крутих спікерів з України та США, серед яких авторитети галузі, які співпрацюють з Hollywood, Neflix, Warner Bros долучились до події, що пройшла у змішаному форматі.
  • 10
    квіт. '24

    Конкурс робіт аспірантів і молодих вчених 2024

    Науково-дослідний інститут інтелектуальної власності Національної академії правових наук України оголошує конкурс з нагоди Всеукраїнського фестивалю науки на кращу наукову роботу аспірантів та молодих вчених.

Анонс подій

Анонс конференцій

 

 

    

 

Зв'яжіться з нами

Для отримання послуг з аудиту та експерної оцінки, консультацій з питань інтелектуальної власності.

Контакти

Київ, 03150 вул. Казимира Малевича, 11

Тел.: +38 (044) 200 08 76
Email: ndiivu@gmail.com