ОРЛЮК Олена Павлівна

Доктор юридичних наук, професор, академік Національної академії правових наук України. Очолює Науково-дослідний інститут інтелектуальної власності НАПрН України.

Відомий фахівець з питань інтелектуальної власності, фінансового права, інноваційної діяльності. Головний редактор журналу «Теорія і практика інтелектуальної власності», член науково-консультативних рад при Верховному Суді України та Вищому господарському суді України, входить до Асоціації правників України, член  Всесвітньої асоціації жінок-винахідників та підприємців.

Залучалася в якості національного експерту до проектів Всесвітньої організації інтелектуальної власності, програм ЄС, ПРООН в Україні, USAID тощо. Багато років поспіль займається консультаційною діяльністю органів публічної влади та державних інституцій.

Ініціатор та організатор Літніх шкіл з інтелектуальної власності. 

 

 

 

БОРОВИК Петро Антонович

Засновник та керівник Патентної компанії «Боровик та партнери» Асоційований партнер Юридично-експертної компанії «APL Patents» Патентний повірений України (реєстр. № 166) Мав досвід судового експерта, атестованого Міністерством юстиції України. Понад 10 років долучається до науково-практичної діяльності у складі НДІ інтелектуальної власності Національної академії правових наук України, до Центру експертних досліджень. Розпочав свою кар'єру в 1980 р в дослідницькому відділі заводу «Арсенал», провідному підприємстві України в сфері військової промисловості, очолюючи відділ інженерів, що працюють над розробкою оптико-електронних систем в області авіації і космічних технологій. У 1993-96 рр. займав позицію директора компанії «СТАЛКОМ», яка розробляла автоматизовані системи та програмне забезпечення для виробників продуктів харчування. З 1996 року займав позицію глави відділу, заступника директора Центру патентних експертів патентного відомства України У 2001 почав приватну практику патентного повіреного. 

 

 

 

АТАМАНОВА Юлія Євгенівна

Радник Юридичної групи «LCF», д.ю.н., доцент; лауреат премії Президента України для молодих вчених за цикл робіт «Аткуальні проблеми інноваційного права в Україні». Є членом Науково-консультативної ради Вищого господарського суду України. Автор більш ніж 50 наукових праць, серед яких 5 індивідуальних монографій. Член редколегії журналу «Теорія і практика інтелектуальної власності».

     

Останні новини

 • 15
  лип. '24

  Запрошуємо взяти участь у конференції

  XII всеукраїнська науково-практична конференція молодих вчених та студентів з проблем інтелектуальної власності «Законодавство України у сфері інтелектуальної власності та його правозастосування: національні, європейські та міжнародні виміри», що пройде 11 жовтня 2024 року в онлайн-форматі.

 • 03
  лип. '24

  Оголошений конкурс на заміщення вакантних посад

  Оголошений конкурс на заміщення вакантних посад наукових працівників в окремих наукових підрозділах Науково-дослідного інституту інтелектуальної власності Національної академії правових наук України. 

 • 03
  лип. '24

  Оголошений конкурс на заміщення вакантних посад

  Оголошений конкурс на заміщення вакантних посад наукових працівників в окремих наукових підрозділах Науково-дослідного інституту інтелектуальної власності Національної академії правових наук України. 

Анонс подій

Анонс конференцій

 

Зв'яжіться з нами

Для отримання послуг з аудиту та експерної оцінки, консультацій з питань інтелектуальної власності.

Контакти

Київ, 03150 вул. Казимира Малевича, 11

Тел.: +38 (044) 200 08 76
Email: ndiivu@gmail.com