ОРЛЮК Олена Павлівна

Доктор юридичних наук, професор, академік Національної академії правових наук України. Очолює Науково-дослідний інститут інтелектуальної власності НАПрН України.

Відомий фахівець з питань інтелектуальної власності, фінансового права, інноваційної діяльності. Головний редактор журналу «Теорія і практика інтелектуальної власності», член науково-консультативних рад при Верховному Суді України та Вищому господарському суді України, входить до Асоціації правників України, член  Всесвітньої асоціації жінок-винахідників та підприємців.

Залучалася в якості національного експерту до проектів Всесвітньої організації інтелектуальної власності, програм ЄС, ПРООН в Україні, USAID тощо. Багато років поспіль займається консультаційною діяльністю органів публічної влади та державних інституцій.

Ініціатор та організатор Літніх шкіл з інтелектуальної власності. 

 

 

 

БОРОВИК Петро Антонович

Засновник та керівник Патентної компанії «Боровик та партнери» Асоційований партнер Юридично-експертної компанії «APL Patents» Патентний повірений України (реєстр. № 166) Мав досвід судового експерта, атестованого Міністерством юстиції України. Понад 10 років долучається до науково-практичної діяльності у складі НДІ інтелектуальної власності Національної академії правових наук України, до Центру експертних досліджень. Розпочав свою кар'єру в 1980 р в дослідницькому відділі заводу «Арсенал», провідному підприємстві України в сфері військової промисловості, очолюючи відділ інженерів, що працюють над розробкою оптико-електронних систем в області авіації і космічних технологій. У 1993-96 рр. займав позицію директора компанії «СТАЛКОМ», яка розробляла автоматизовані системи та програмне забезпечення для виробників продуктів харчування. З 1996 року займав позицію глави відділу, заступника директора Центру патентних експертів патентного відомства України У 2001 почав приватну практику патентного повіреного. 

 

 

 

АТАМАНОВА Юлія Євгенівна

Радник Юридичної групи «LCF», д.ю.н., доцент; лауреат премії Президента України для молодих вчених за цикл робіт «Аткуальні проблеми інноваційного права в Україні». Є членом Науково-консультативної ради Вищого господарського суду України. Автор більш ніж 50 наукових праць, серед яких 5 індивідуальних монографій. Член редколегії журналу «Теорія і практика інтелектуальної власності».

     

Останні новини

 • 29
  лип. '20

  Договори керованого доступу та примусового ліцензування як ефективні механізми доступу до лікуванняв умовах пандемії

  Для розширення доступу до лікування в умовах світової пандемії в українському законодавстві існують ефективні механізми. Проте жодні з них так іне були використані. Про принципи та законодавче врегулювання договорів керованого доступу (Managed entry agreements (MEAs) та примусового ліцензування (compulsory license) читайте у матеріалі  експертів галузі Оксани Кашинцевої та Микити Трофименко.

 • 28
  лип. '20

  Круглий стіл щодо правових механізмів розширення доступу до лікування

  24 липня 2020 року НДІ інтелектуальної власності НАПрН України спільно із кафедрою судової медицини та медичного права Національного медичного університету ім. О.О. Богомольця, ДП Медичні закупівлі України та БО 100 % Життя було проведено Круглий Стіл "Договір керованого доступу(Managed entry agreements (MEAs) та примусове ліцензування (compulsory license) як інструменти розширення доступу до лікування"

 • 08
  лип. '20

  Конкурс на заміщення посади директора в НДІ ІВ

  Відповідно до постанови Президії Національної академії правових наук України № 164/1- Б від 07 липня 2020 року з 8 липня 2020 року оголошений конкурс на заміщення посади директора Науково-дослідного інституту інтелектуальної власності Національної академії правових наук України. 

Анонс подій

II Всеукраїнська конференція з економіки інтелектуальної власності

Зв'яжіться з нами

Для отримання послуг з аудиту та експерної оцінки, консультацій з питань інтелектуальної власності.

Контакти

Київ, 03150 вул. Казимира Малевича (Боженко), 11

Тел.: +38 (044) 200 08 76
Email: letter@i.kiev.ua