На засіданні Вченої ради НДІ інтелектуальної власності НАПрН України відбулося урочисте нагородження переможців конкурсу на кращу наукову роботу.

З 1-го квітня 2025 року по кінець травня 2025 року відбувся конкурс на кращу наукову роботу аспірантів та молодих вчених.

Завданнями Конкурсу, що проводиться щороку, є стимулювання творчого та наукового самовдосконалення працівників та аспірантів Інституту, сприяння подальшому натхненню в написанні наукових праць. Також конкурс покликаний відзначити талановиту молодь Інституту.

Учасники мали змогу представити на розгляд конкурсної комісії роботи за наступними напрямками: 

✒ наукове чи науково-практичне видання;

✒ наукова стаття;

✒ тези наукової доповіді.

 

У номінації «Наукова стаття» перше–третє місце відповідно посіли наукові роботи:

❱ Копил Ярослав «Інститут секретних винаходів у США: досвід для України».

❱ Тарасюк Антон «Правові підстави для використання об’єктів авторського права в машинному навчанні».

❱ Наумко Максим «Винятки та обмеження авторського права щодо правила свободи панорами в Україні та світі».

 

У номінації «Тези наукової доповіді» перше–друге місце відповідно посіли наукові роботи:

❱ Ткач Олександр «Використання штучного інтелекту у виробництві анімації: авторсько-правовий аспект».

❱ Тарасюк Антон «Впровадження технологій штучного інтелекту в юридичній фірмі: правові та етичні наслідки».

 

Номінація «Наукове чи науково-практичне видання» — не відбулася.

 

Вітаємо переможців, дякуємо за виявлений інтерес до конкурсу та бажаємо подальших наукових звершень!

Останні новини

Анонс подій

Анонс конференції

Зв'яжіться з нами

Для отримання послуг з аудиту та експерної оцінки, консультацій з питань інтелектуальної власності.

Контакти

Київ, 03150 вул. Казимира Малевича, 11

Тел.: +38 (044) 200 08 76
Email: ndiivu@gmail.com