13 липня в Національному університеті «Чернігівська політехніка» відбулася зустріч директора НДІ інтелектуальної власності НАПрН України Олександра ДОРОШЕНКА та ректора Національного університету «Чернігівська політехніка» Олега НОВОМЛИНЦЯ.


О. Дорошенко розповів про діяльність наукової установи, що співпрацює з 27 освітніми та науковими установами, здійснює наукову, освітню, експертну та дослідницьку діяльність, ініціює та підтримує освітні та просвітницькі проєкти для популяризації знань з права інтелектуальної власності в Україні, сприяє науково-технічному прогресу та збільшенню внеску України в розвиток світової науки і техніки.

Ректор НУ «Чернігівська політехніка» познайомив делегацію НДІ ІВ НАПрН України з напрямками освітньої та наукової діяльності університету, історією та перспективами подальшого розвитку ВНЗ.

На зустрічі були присутні проректор з наукової роботи НУ «Чернігівська політехніка» Вікторія МАРГАСОВА та заступник директора НДІ ІВ з адміністративної та організаційної роботи Григорій ДОРОЖКО.

Сторони уклали договір про творчу співпрацю, домовились про здійснення спільних зусиль щодо надання наукових та освітніх послуг, підготовки та підвищення кваліфікації наукових кадрів, проведення конференцій та обмін досвідом наукової та просвітницької діяльності.

Останні новини

 • 08
  вер. '21

  Відбувся фаховий семінар щодо попередньої експертизи дисертації

   

  7 вересня 2021 року відбулося онлайн-засідання фахового семінару відділу промислової власності, за участі Центру правового забезпечення розвитку науки і технологій НДІ інтелектуальної власності НАПрН України, щодо попередньої експертизи дисертації здобувачки ступеня доктора філософії Омельченко Ольги Петрівни на тему: «Правове регулювання діяльності біобанків: цивільно-правовий аспект» 

 • 27
  серп. '21

  Оголошуємо прийом до аспірантури 2021

  Науково-дослідний інститут інтелектуальної власності оголошує прийом до аспірантури 2021 зі спеціальності 12.00.03. – цивільне право і цивільний процес; сімейне право; міжнародне приватне право

 • 27
  лип. '21

  Анонсуємо IX Всеукраїнську науково-практичну конференцію з проблем інтелектуальної власності

  24 вересня відбудеться IX Всеукраїнська науково-практична конференція молодих вчених та студентів з проблем інтелектуальної власності "Законодавство України у сфері інтелектуальної власності та його правозастосування: національні, європейські та міжнародні виміри".

Анонс подій

Анонс конференції

 

Зв'яжіться з нами

Для отримання послуг з аудиту та експерної оцінки, консультацій з питань інтелектуальної власності.

Контакти

Київ, 03150 вул. Казимира Малевича (Боженко), 11

Тел.: +38 (044) 200 08 76
Email: letter@i.kiev.ua