20 квітня відбулася on-line- зустріч директора Інституту О.Ф. Дорошенка з керівником інноваційного центру Київського академічного  університету, доктором фіз.-мат.наук О.В. Антонюк. На зустрічі були присутні завідувач лабораторією відкритих інновацій к.т.н. В.І. Нoчвай та заступник директора НДІ ІВ НАПрН України  Г.К. Дорожко 

Між установами існує договір про творчу співпрацю підписаний в січні 2021року. Дорошенко О.Ф. та Антонюк О.В. обмінялись інформацією про діяльність установ та перспективи розвитку. Київський академічний університет працює над проектом щодо зближення науки та бізнесу створюючи науково-інноваційний парк «Academ.City». В своїй роботі він використовує досвід об’єднання університетської та академічної науки отриманий німецькими фахівцями з Технопарку «Адлерсхоф», з якими КАУ має плідну співпрацю.

Був обговорений спільний захід – науково-практична конференція  «Питання інтелектуальної власності у сфері трансферу технологій» яка відбудеться 21травня 2021року.

Сторони домовились про організацію спільної робочої групи для проведення наукових заходів( науково-практичних конференцій, семінарів та «круглих столів») з питань інноваційної діяльності та управління інтелектуальною власністю, а також для надання юридичної підтримки з питань охорони і захисту прав на результати творчої діяльності.

 

Останні новини

Анонс подій

Анонс конференції

 

Зв'яжіться з нами

Для отримання послуг з аудиту та експерної оцінки, консультацій з питань інтелектуальної власності.

Контакти

Київ, 03150 вул. Казимира Малевича (Боженко), 11

Тел.: +38 (044) 200 08 76
Email: letter@i.kiev.ua