18 листопада 2020 року у форматі відео конференції відбулось чергове засідання Діалогу з права інтелектуальної власності між Україною та ЄС. 

До складу української делегації увійшли представники Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, Державної судової адміністрації України, Державної митної служби України, Департаменту кіберполіції Національної поліції України, Національної суспільної телерадіокомпанії України, Науково-дослідного інституту інтелектуальної власності Національної академії правових наук України (далі - Інститут), інших організацій. 

У відеоконференції від Інституту взяли участь начальник відділу промислової власності Оксана Кашинцева та завідувач сектору використання та передачі прав інтелектуальної власності економіко-правового відділу Олена Тверезенко. 

 

Представники європейської та української делегацій обговорили стан правової охорони та захисту прав інтелектуальної власності в Україні, зокрема зміни, які були внесені до законодавства України в цій сфері протягом останнього року. Представники Європейської комісії розповіли про перспективи розвитку законодавства ЄС у сфері інтелектуальної власності.

 

Останні новини

Анонс подій

Анонс конференції

 

Зв'яжіться з нами

Для отримання послуг з аудиту та експерної оцінки, консультацій з питань інтелектуальної власності.

Контакти

Київ, 03150 вул. Казимира Малевича (Боженко), 11

Тел.: +38 (044) 200 08 76
Email: letter@i.kiev.ua