24 вересня 2020 року відбулася «ІІІ Всеукраїнська науково-практична конференція з проблем економіки інтелектуальної власності», що проходила в oнлайн форматі. 

У конференції взяли участь под 170 учасників від 14 наукових та освітніх установ: 

  • Київського Національного Університету імені Тараса Шевченка.
  • НТУ «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»
  • Національного університету «Харківський політехнічний інститут»
  • Національної металургійної академії України.
  • НТУ «Дніпровська політехніка».
  • ДВНЗ «Приазовський державний технічний університет».
  • ДВНЗ «Придніпровська академія будівництва та архітектури».
  • Полтавського педагогічного університету.
  • Сумський національного університету.

Конференцію відкрив в.о.директора НДІ інтелектуальної власності НАПрНУ Дорошенко О.Ф., який привітав учасників заходу та підкреслив, що Інститут вже втретє проводить її в форматі семінару-конференції. Саме цей формат, що взятий за основу організаторами конференції дозволяє окрім обговорення складних питань з економіки інтелектуальної власності зосередити увагу на конкретній обраній  спеціально для семінару темі. Інститут щоразу виступає з актуальною темою аби поділитися своїми науковими напрацюваннями та досвідом провідних науковців України.  Цьогоріч наскрізною темою конференції стало питання методології оцінки вартості майнових прав інтелектуальної власності та практичні аспекти її застосування.

З вітанням до учасників виступили Перерва П.Г. д.е.н.,професор НУ «Харківський політехнічний інститут», Орлюк О.П. директор інституту права Київського Національного Університету імені Тараса Шевченка та доцент ДВНЗ «Придніпровської академії будівництва та архітектури» Бабенко В.А.

З провідною доповіддю виступив головний науковий співробітник економіко-правового відділу НДІ ІВ д.е.н., професор О. Б. Бутнік-Сіверський, який ознайомив присутніх зі своєю новою монографією щодо методології оцінки вартості майнових прав інтелектуальної власності.

В науковій дискусії під час конференції взяли участь Андрощук Г.О. к.е.н. головний науковий співробітник НДІ НАПрНУ, Косенко А.В. професор НУ «ХПІ», Хоменко В.Л. доцент НТУ «Дніпровська політехніка», Петренко В.О. професор Національної металургійної академії України, Федорова Н.В. науковий співробітник НДІ НАПрНУ та інші.

Загалом на конференції було представлено 21 наукову доповідь.

Багато виступаючих позитивно оцінили формат в якому проводиться конференція, що дозволяє глибоко розібратися в окремій заявленій темі, та висловили побажання організаторам продовжити обраний формат конференцій з економіки інтелектуальної власності, як найбільш ефективний.

На закінчення конференції її модератор  Дорошенко О.Ф. висловив подяку виступаючим та усім присутнім і побажав міцного здоров’я та творчого натхнення в роботі.

 

 

Останні новини

Анонс подій

Анонс конференції

 

Зв'яжіться з нами

Для отримання послуг з аудиту та експерної оцінки, консультацій з питань інтелектуальної власності.

Контакти

Київ, 03150 вул. Казимира Малевича (Боженко), 11

Тел.: +38 (044) 200 08 76
Email: letter@i.kiev.ua