Олена Орлюк, директор Науково-дослідного інституту інтелектуальної власності взяла участь у просвітницькому онлайн-марафоні до «Всесвітнього дня боротьби з підробками» 9 червня. 

Захід, що відбувся з нагоди 22-її річниці Всесвітнього дня боротьби з підробками, був організований Українським альянсом по боротьбі з підробками та піратством разом із національним патентним відомством Укрпатент цьогоріч в дистанційному форматі. 

Марафон тривав майже чотири години, під час яких спікери обговорювали питання виробництва та розповсюдження підробок, пропонували шляхи подолання цієї проблеми.

Головним меседжем української просвітницької кампанії став заклик — український споживач повинен усвідомити, що купуючи контрафактний товар, можна не тільки нашкодити своєму здоров'ю, а й у підсумку економіці нашої країни. «Свідома відмова від купівлі контрафактних товарів, починається із себе» — гасло цьогорічного заходу.

 

Останні новини

 • 08
  лип. '20

  Конкурс на заміщення посади директора в НДІ ІВ

  Відповідно до постанови Президії Національної академії правових наук України № 164/1- Б від 07 липня 2020 року з 8 липня 2020 року оголошений конкурс на заміщення посади директора Науково-дослідного інституту інтелектуальної власності Національної академії правових наук України. 

 • 07
  лип. '20

  Інформація про переможців конкурсу на заміщення вакантних посад

  Інформація про переможців конкурсу на заміщення вакантних посад наукових працівників в окремих наукових підрозділах Науково-дослідного інституту інтелектуальної власності Національної академії правових наук України 

 • 01
  лип. '20

  Перелік учасників конкурсу на заміщення вакантних посад

  Перелік учасників конкурсу на заміщення вакантних посад наукових працівників в окремих наукових підрозділах НДІ Інтелектуальної власності Національної академії правових наук України, що допущені до участі у конкурсі

Анонс подій

II Всеукраїнська конференція з економіки інтелектуальної власності

Зв'яжіться з нами

Для отримання послуг з аудиту та експерної оцінки, консультацій з питань інтелектуальної власності.

Контакти

Київ, 03150 вул. Казимира Малевича (Боженко), 11

Тел.: +38 (044) 200 08 76
Email: letter@i.kiev.ua