8 травня 2020 р. держави-члени Всесвітньої організації інтелектуальної власності (ВОІВ) консенсусом призначили Дарена Тана наступним Генеральним директором Організації на шестирічний термін, який починається 1 жовтня 2020 р. 

Тан Хен Шим Дарен 1972 р.н., має ступінь бакалавра права (з відзнакою) юридичного факультету Національного університету Сінгапуру і ступінь магістра права (з відзнакою) Джорджтаунського університету (США), де він також був науковим співробітником Інституту міжнародного економічного права. Він пройшов підготовку за програмою підвищення кваліфікації менеджменту в Гарвардській школі бізнесу. Під його керівництвом міжнародні рейтинги Сінгапурського відомства інтелектуальної власності залишаються одними з кращих в світі і кращими в Азії.

Пан Тан стане п'ятим Генеральним директором ВОІВ. До нього цю посаду займали Френсіс Гаррі з Австралії (2008-2020 рр.), Каміл Ідріс з Судану (1997-2008 рр.), Арпад Богш зі Сполучених Штатів Америки (1973-1997 рр.) і Георг Боденгаузен із Нідерландів (1970-1973 рр.).

За матеріалом Геннадія Андрощука

 

Останні новини

 • 29
  лип. '20

  Договори керованого доступу та примусового ліцензування як ефективні механізми доступу до лікуванняв умовах пандемії

  Для розширення доступу до лікування в умовах світової пандемії в українському законодавстві існують ефективні механізми. Проте жодні з них так іне були використані. Про принципи та законодавче врегулювання договорів керованого доступу (Managed entry agreements (MEAs) та примусового ліцензування (compulsory license) читайте у матеріалі  експертів галузі Оксани Кашинцевої та Микити Трофименко.

 • 28
  лип. '20

  Круглий стіл щодо правових механізмів розширення доступу до лікування

  24 липня 2020 року НДІ інтелектуальної власності НАПрН України спільно із кафедрою судової медицини та медичного права Національного медичного університету ім. О.О. Богомольця, ДП Медичні закупівлі України та БО 100 % Життя було проведено Круглий Стіл "Договір керованого доступу(Managed entry agreements (MEAs) та примусове ліцензування (compulsory license) як інструменти розширення доступу до лікування"

 • 08
  лип. '20

  Конкурс на заміщення посади директора в НДІ ІВ

  Відповідно до постанови Президії Національної академії правових наук України № 164/1- Б від 07 липня 2020 року з 8 липня 2020 року оголошений конкурс на заміщення посади директора Науково-дослідного інституту інтелектуальної власності Національної академії правових наук України. 

Анонс подій

II Всеукраїнська конференція з економіки інтелектуальної власності

Зв'яжіться з нами

Для отримання послуг з аудиту та експерної оцінки, консультацій з питань інтелектуальної власності.

Контакти

Київ, 03150 вул. Казимира Малевича (Боженко), 11

Тел.: +38 (044) 200 08 76
Email: letter@i.kiev.ua