НДІ інтелектуальної власності НАПрН України уклав угоду про творчу співпрацю із Дніпропетровським науково-дослідним експертно-криміналістичним центром МВС України.

Центр активно використовує наукові розробки Інституту у своїй діяльності а його представники беруть участь у заходах Науково-дослідного інституту інтелектуальної власності.  На зустрічі з директором НДІ інтелектуальної власності НАПрН України, д.ю.н., професором, академіком НАПрН України Орлюк Оленою Павлівною представник експертно-криміналістичного Центра д.ю.н., провідний науковий співробітник Кірін Роман Станіславович розповів про діяльність Центру, перспективи його розвитку та проблеми, які виникають при організації експертної роботи.

Сторони домовились і надалі продовжувати та розширювати співробітництво у 2020 році у наукових та інноваційних проектах, спрямованих на вирішення актуальних проблем інтелектуальної власності, сприяння підвищенню кваліфікації працівників та підготовку наукових кадрів, здійснення обміну інформацією для творчої діяльності, проведення спільних наукових заходів.

 

Останні новини

 • 29
  лип. '20

  Договори керованого доступу та примусового ліцензування як ефективні механізми доступу до лікуванняв умовах пандемії

  Для розширення доступу до лікування в умовах світової пандемії в українському законодавстві існують ефективні механізми. Проте жодні з них так іне були використані. Про принципи та законодавче врегулювання договорів керованого доступу (Managed entry agreements (MEAs) та примусового ліцензування (compulsory license) читайте у матеріалі  експертів галузі Оксани Кашинцевої та Микити Трофименко.

 • 28
  лип. '20

  Круглий стіл щодо правових механізмів розширення доступу до лікування

  24 липня 2020 року НДІ інтелектуальної власності НАПрН України спільно із кафедрою судової медицини та медичного права Національного медичного університету ім. О.О. Богомольця, ДП Медичні закупівлі України та БО 100 % Життя було проведено Круглий Стіл "Договір керованого доступу(Managed entry agreements (MEAs) та примусове ліцензування (compulsory license) як інструменти розширення доступу до лікування"

 • 08
  лип. '20

  Конкурс на заміщення посади директора в НДІ ІВ

  Відповідно до постанови Президії Національної академії правових наук України № 164/1- Б від 07 липня 2020 року з 8 липня 2020 року оголошений конкурс на заміщення посади директора Науково-дослідного інституту інтелектуальної власності Національної академії правових наук України. 

Анонс подій

II Всеукраїнська конференція з економіки інтелектуальної власності

Зв'яжіться з нами

Для отримання послуг з аудиту та експерної оцінки, консультацій з питань інтелектуальної власності.

Контакти

Київ, 03150 вул. Казимира Малевича (Боженко), 11

Тел.: +38 (044) 200 08 76
Email: letter@i.kiev.ua