9 листопада у Вищій школі адвокатури НААУ пройшов семінар «Авторське право і ТОП-індустрії», що мав на меті підвищення кваліфікації адвокатів та юристів, які практикують у сфері інтелектуальної власності. 

Під час заходу розглядалися питання охорони авторського права на літературні, музичні твори, твори образотворчого мистецтва та архітектури, твори графіки (шрифти), комп’ютерні програми. Доповідачі зупинилися і на таких специфічних категоріях арт-індустрії як то аудіовізуальні і мультимедійні інсталяції, акціонізм, перформанс, шрифтове оформлення та дизайн. Окремо приділили увагу особливостям колективного управління майновими правами в музичній сфері, розповіли про заходи щодо недопущення та припинення порушень у сфері авторського права, зокрема, плагіату, про розслідування злочинів у сфері інтелектуальної власності, а також про захист прав за допомогою технології блокчейн.

В рамках заходу взяли участь представники Науково-дослідного інституту інтелектуальної власності: Валентина Троцька, яка виступила з доповіддю «Вільне використання творів у ЗМІ: судова практика» та Костянтин Зеров, який розповів про «Шрифт, як специфічний об’єкт права інтелектуальної власності».

Публіка проявила зацікавленість у представленій тематиці, тож організатори пообіцяли продовжити проведення подібних заходів. Найближчий з них запланований на 30 листопада.

Фото: Вища школа адвокатури НААУ. Світлини. 

https://www.facebook.com/pg/hsa.org.ua/photos/

 

Останні новини

 • 04
  вер. '20

  25 вересня. Запрошуємо взяти участь у конференції з інтелектуальної власності

  25 вересня пройде VIII Всеукраїнська науково-практична конференція молодих вчених та студентів з проблем інтелектуальної власності "ЗАКОНОДАВСТВО УКРАЇНИ У СФЕРІ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ ТА ЙОГО ПРАВОЗАСТОСУВАННЯ:НАЦІОНАЛЬНІ, ЄВРОПЕЙСЬКІ ТА МІЖНАРОДНІ ВИМІРИ".

 • 29
  лип. '20

  Договори керованого доступу та примусового ліцензування як ефективні механізми доступу до лікуванняв умовах пандемії

  Для розширення доступу до лікування в умовах світової пандемії в українському законодавстві існують ефективні механізми. Проте жодні з них так іне були використані. Про принципи та законодавче врегулювання договорів керованого доступу (Managed entry agreements (MEAs) та примусового ліцензування (compulsory license) читайте у матеріалі  експертів галузі Оксани Кашинцевої та Микити Трофименко.

 • 28
  лип. '20

  Круглий стіл щодо правових механізмів розширення доступу до лікування

  24 липня 2020 року НДІ інтелектуальної власності НАПрН України спільно із кафедрою судової медицини та медичного права Національного медичного університету ім. О.О. Богомольця, ДП Медичні закупівлі України та БО 100 % Життя було проведено Круглий Стіл "Договір керованого доступу(Managed entry agreements (MEAs) та примусове ліцензування (compulsory license) як інструменти розширення доступу до лікування"

Анонс подій

Анонс конференцій

Зв'яжіться з нами

Для отримання послуг з аудиту та експерної оцінки, консультацій з питань інтелектуальної власності.

Контакти

Київ, 03150 вул. Казимира Малевича (Боженко), 11

Тел.: +38 (044) 200 08 76
Email: letter@i.kiev.ua