20 вересня відбулася чергова зустріч щодо обговорення проекту Національної стратегії у сфері інтелектуальної власності на період 2020 – 2025 років,

що була ініційована Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України та Державною організацією «Національний офіс інтелектуальної власності». Цього разу предметом обговорення стала генерація та використання об’єктів права інтелектуальної власності, а також трансфер технологій. 

У обговоренні положень проекту Стратегії взяли участь директор Департаменту інтелектуальної власності Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Валерій Жалдак, директор НДІ інтелектуальної власності НАПрН України Олена Орлюк, директор Центру досліджень інтелектуальної власності та трансферу технологій НАН України, Юрій Капіца, учений секретар Інституту економіки і прогнозування НАН України Володимир Хаустов, директор Асоціації "Інформатіо-Консорціум" Олексій Васильєв, в.о. завідувача сектору економіки та оцінки прав інтелектуальної власності НДІ інтелектуальної власності НАПрН України Олександр Бутнік-Сіверський, завідувач економіко-правовим відділом НДІ інтелектуальної власності НАПрН України Юлія Борко, виконавчий директор Насіннєвої асоціації України Сюзана Григоренко.

 

 

Останні новини

 • 04
  вер. '20

  25 вересня. Запрошуємо взяти участь у конференції з інтелектуальної власності

  25 вересня пройде VIII Всеукраїнська науково-практична конференція молодих вчених та студентів з проблем інтелектуальної власності "ЗАКОНОДАВСТВО УКРАЇНИ У СФЕРІ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ ТА ЙОГО ПРАВОЗАСТОСУВАННЯ:НАЦІОНАЛЬНІ, ЄВРОПЕЙСЬКІ ТА МІЖНАРОДНІ ВИМІРИ".

 • 29
  лип. '20

  Договори керованого доступу та примусового ліцензування як ефективні механізми доступу до лікуванняв умовах пандемії

  Для розширення доступу до лікування в умовах світової пандемії в українському законодавстві існують ефективні механізми. Проте жодні з них так іне були використані. Про принципи та законодавче врегулювання договорів керованого доступу (Managed entry agreements (MEAs) та примусового ліцензування (compulsory license) читайте у матеріалі  експертів галузі Оксани Кашинцевої та Микити Трофименко.

 • 28
  лип. '20

  Круглий стіл щодо правових механізмів розширення доступу до лікування

  24 липня 2020 року НДІ інтелектуальної власності НАПрН України спільно із кафедрою судової медицини та медичного права Національного медичного університету ім. О.О. Богомольця, ДП Медичні закупівлі України та БО 100 % Життя було проведено Круглий Стіл "Договір керованого доступу(Managed entry agreements (MEAs) та примусове ліцензування (compulsory license) як інструменти розширення доступу до лікування"

Анонс подій

Анонс конференцій

Зв'яжіться з нами

Для отримання послуг з аудиту та експерної оцінки, консультацій з питань інтелектуальної власності.

Контакти

Київ, 03150 вул. Казимира Малевича (Боженко), 11

Тел.: +38 (044) 200 08 76
Email: letter@i.kiev.ua