11-13 вересня за сприяння Програми розвитку комерційного права Міністерства торгівлі США (CLDP) відбувся семінар з розвитку законодавства в сфері авторського права і суміжних прав.

У заході взяли участь міжнародні експерти, представники міністерств, відомств, судової гілки влади, наукових установ і громадських організацій. Учасники заходу розглянули ключові питання сучасної системи охорони та захисту авторського права і суміжних прав в Україні. Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України запропонувало для обговорення положення розробленого проекту Закону України «Про авторське право і суміжні права». Міжнародні експерти та інші учасники семінару висловили пропозиції та зауваження до законопроекту з метою його подальшого доопрацювання.

У заході взяли участь представники Інституту: завідувач відділу авторського права і суміжних прав Анна Штефан, завідувач сектору суміжних прав Валентина Троцька, завідувач сектору використання і передачі прав інтелектуальної власності Олена Тверезенко, науковий співробітник відділу авторського права і суміжних прав Надія Федорова та Костянтин Зеров, науковий співробітник економіко-правового відділу.

 

Останні новини

 • 04
  вер. '20

  25 вересня. Запрошуємо взяти участь у конференції з інтелектуальної власності

  25 вересня пройде VIII Всеукраїнська науково-практична конференція молодих вчених та студентів з проблем інтелектуальної власності "ЗАКОНОДАВСТВО УКРАЇНИ У СФЕРІ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ ТА ЙОГО ПРАВОЗАСТОСУВАННЯ:НАЦІОНАЛЬНІ, ЄВРОПЕЙСЬКІ ТА МІЖНАРОДНІ ВИМІРИ".

 • 29
  лип. '20

  Договори керованого доступу та примусового ліцензування як ефективні механізми доступу до лікуванняв умовах пандемії

  Для розширення доступу до лікування в умовах світової пандемії в українському законодавстві існують ефективні механізми. Проте жодні з них так іне були використані. Про принципи та законодавче врегулювання договорів керованого доступу (Managed entry agreements (MEAs) та примусового ліцензування (compulsory license) читайте у матеріалі  експертів галузі Оксани Кашинцевої та Микити Трофименко.

 • 28
  лип. '20

  Круглий стіл щодо правових механізмів розширення доступу до лікування

  24 липня 2020 року НДІ інтелектуальної власності НАПрН України спільно із кафедрою судової медицини та медичного права Національного медичного університету ім. О.О. Богомольця, ДП Медичні закупівлі України та БО 100 % Життя було проведено Круглий Стіл "Договір керованого доступу(Managed entry agreements (MEAs) та примусове ліцензування (compulsory license) як інструменти розширення доступу до лікування"

Анонс подій

Анонс конференцій

Зв'яжіться з нами

Для отримання послуг з аудиту та експерної оцінки, консультацій з питань інтелектуальної власності.

Контакти

Київ, 03150 вул. Казимира Малевича (Боженко), 11

Тел.: +38 (044) 200 08 76
Email: letter@i.kiev.ua