27-29 травня у Києві пройшла Міжнародна школа інтелектуальної власності для медіаторів щодо підготовки медіаторів галузевої практики в сфері інтелектуальної власності (далі – Міжнародна школа).

Організотори школи - Всесвітня організація інтелектуальної власності  (далі – ВОІВ) спільно з Міністерством економічного розвитку та торгівлі України (далі – МЕРТ) та Національним офісом інтелектуальної власності (далі – НОІВ).  

Навчання у Міжнародній школі пройшли представники НДІ інтелектуальної власності НАПрН України Олена Тверезенко, Сергій Петренко та Катерина Сопова. 

28 травня 2019 р. у рамках роботи Міжнародної школи Центр арбітражу та посередництва ВОІВ, МЕРТ та НОІВ провели семінар «Медіація у сфері інтелектуальної власності та технологічних спорів». 

Представники Центру арбітражу та посередництва ВОІВ Леандро Тоскано та П’єр Кобел поділились досвідом ВОІВ щодо альтернативних способів розв’язання спорів шляхом медіації та арбітражу в сфері інтелектуальної власності. 

Завідувач сектору використання та передачі прав інтелектуальної власності НДІ інтелектуальної власності Олена Тверезенко виступила на цьому семінарі з доповіддю на тему «Інтелектуальна власність та технологічні суперечки в Україні». 

 

У роботі міжнародного семінару взяли участь директор НДІ інтелектуальної власності Олена Орлюк, керівник Центру експертних досліджень НДІ інтелектуальної власності Сергій Петренко, заступник керівника Центру експертних досліджень НДІ інтелектуальної власності Катерина Сопова, завідувач сектору авторського права НДІ інтелектуальної власності Ірина Петренко, науковий співробітник Центру експертних досліджень НДІ інтелектуальної власності Наталія Мінченко.

Учасники міжнародного семінару отримали сертифікати, видані ВОІВ та МЕРТ, а учасники Міжнародної школи отримали сертифікати, видані МЕРТ та НОІВ. 

Фото від Національного офісу інтелектуальної власності

 

Останні новини

 • 02
  груд. '19

  Інтелектуальна власність об'єднала наукові спільноти Києва та Дніпра

  28-29 листопада 2019 року відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Інтелектуальна власність в Україні: проблеми та перспективи розвитку в інформаційному суспільстві» в інтернет-форматі «Київ-Дніпро».

 • 29
  лист. '19

  10 грудня. Всеукраїнська конференція з проблем інтелектуальної власності

  Продовжується подання заявок на участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Порушення у сфері інтелектуальної власності як підстава адміністративної, кримінальної та цивільної відповідальності», що пройде 10 грудня 2019 року в Науково-дослідному інституті інтелектуальної власності НАПрН України. 

 • 13
  лист. '19

  Авторське право у топ-індустріях

  9 листопада у Вищій школі адвокатури НААУ пройшов семінар «Авторське право і ТОП-індустрії», що мав на меті підвищення кваліфікації адвокатів та юристів, які практикують у сфері інтелектуальної власності. 

Анонс подій

Інтернет-конференція з проблем інтелектуальної власності

Зв'яжіться з нами

Для отримання послуг з аудиту та експерної оцінки, консультацій з питань інтелектуальної власності.

Контакти

Київ, 03150 вул. Казимира Малевича (Боженко), 11

Тел.: +38 (044) 200 08 76
Email: letter@i.kiev.ua