14 травня, в рамках щорічного Всеукраїнського фестивалю інновацій, у НДІ інтелектуальної власності пройшов круглий стіл «Особливості правового режиму службових об'єктів інтелектуальної власності».

Серед учасників буди присутні представники держаних органів влади, ГО «УААСП», практикуючі адвокати, підприємці, науковці та аспіранти Інституту.

Модератор заходу — Орлюк О.П., директор НДІ інтелектуальної власності НАПрН України, доктор юридичних наук, професор, академік НАПрН України.

Андрощук Г.О., головний науковий співробітник НДІ інтелектуальної власності НАПрН України, кандидат економічних наук, доцент, консультант Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти, судовий експерт, у своїй доповіді розкрив основні питання державного регулювання відносин у сфері службового винахідництва. На прикладі зарубіжного досвіду було оглянуто основні проблемні питання, що існують у цій сфері, та наведено пропозиції щодо вдосконалення законодавства України.

Борко Ю.Л., завідувач економіко-правового відділу НДІ інтелектуальної власності НАПрН України, кандидат економічних наук, розглянула практичні питання особливостей оподаткування службових об’єктів інтелектуальної власності в Україні.

Тверезенко О.О., завідувач сектору використання та передачі прав інтелектуальної власності НДІ інтелектуальної власності НАПрН України, навела приклади регулювання майнових прав на службові твори в поточних законопроектах у сфері авторського права.

Останні новини

 • 04
  вер. '20

  25 вересня. Запрошуємо взяти участь у конференції з інтелектуальної власності

  25 вересня пройде VIII Всеукраїнська науково-практична конференція молодих вчених та студентів з проблем інтелектуальної власності "ЗАКОНОДАВСТВО УКРАЇНИ У СФЕРІ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ ТА ЙОГО ПРАВОЗАСТОСУВАННЯ:НАЦІОНАЛЬНІ, ЄВРОПЕЙСЬКІ ТА МІЖНАРОДНІ ВИМІРИ".

 • 29
  лип. '20

  Договори керованого доступу та примусового ліцензування як ефективні механізми доступу до лікуванняв умовах пандемії

  Для розширення доступу до лікування в умовах світової пандемії в українському законодавстві існують ефективні механізми. Проте жодні з них так іне були використані. Про принципи та законодавче врегулювання договорів керованого доступу (Managed entry agreements (MEAs) та примусового ліцензування (compulsory license) читайте у матеріалі  експертів галузі Оксани Кашинцевої та Микити Трофименко.

 • 28
  лип. '20

  Круглий стіл щодо правових механізмів розширення доступу до лікування

  24 липня 2020 року НДІ інтелектуальної власності НАПрН України спільно із кафедрою судової медицини та медичного права Національного медичного університету ім. О.О. Богомольця, ДП Медичні закупівлі України та БО 100 % Життя було проведено Круглий Стіл "Договір керованого доступу(Managed entry agreements (MEAs) та примусове ліцензування (compulsory license) як інструменти розширення доступу до лікування"

Анонс подій

Анонс конференцій

Зв'яжіться з нами

Для отримання послуг з аудиту та експерної оцінки, консультацій з питань інтелектуальної власності.

Контакти

Київ, 03150 вул. Казимира Малевича (Боженко), 11

Тел.: +38 (044) 200 08 76
Email: letter@i.kiev.ua