Науково-дослідний інститут інтелектуальної власності Національної академії правових наук України запрошує взяти участь у круглому столі «Плагіат в науці і вищій освіті», 

що відбудеться 15 травня 2019 року о 14-00 за адресою: м. Київ, вул. Казимира Малевича, 11, корпус 4, поверх 13.

Тематика круглого столу:

Андрощук Г.О., головний науковий співробітник НДІ інтелектуальної власності НАПрН України, кандидат економічних наук, доцент, консультант Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти, судовий експерт ¬¬— «Плагіат в "прокрустовому ложі" права: проблемні питання».

Семенюк К.О., аспірантка НДІ інтелектуальної власності НАПрН України — «Аналіз проблеми виявлення плагіату в наукових творах. Розмежування плагіату від некоректного цитування».

Сопова К.А., заступник керівника Центру експертних досліджень НДІ інтелектуальної власності НАПрН України, к.ю.н., патентний повірений, судовий експерт —  «Плагіат чи правомірне запозичення?».

Троцька В.М., завідувач сектору суміжних прав НДІ інтелектуальної власності НАПрН України — «Розмежування між неправомірним і правомірним використанням частини твору без згоди автора».

Увага! Кількість місць обмежена, тому реєструйтесь, будь ласка, заздалегідь. Форма для реєстрації за посиланням https://forms.gle/XKj7ENWm6Kx29kDq8

За додатковою інформацією звертайтеся:

Пилюченко Дар’я 

 тел./ факс: +38 044 200 08 76 — приймальня НДІ інтелектуальної власності

е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.   

 

 

 

Останні новини

 • 04
  вер. '20

  25 вересня. Запрошуємо взяти участь у конференції з інтелектуальної власності

  25 вересня пройде VIII Всеукраїнська науково-практична конференція молодих вчених та студентів з проблем інтелектуальної власності "ЗАКОНОДАВСТВО УКРАЇНИ У СФЕРІ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ ТА ЙОГО ПРАВОЗАСТОСУВАННЯ:НАЦІОНАЛЬНІ, ЄВРОПЕЙСЬКІ ТА МІЖНАРОДНІ ВИМІРИ".

 • 29
  лип. '20

  Договори керованого доступу та примусового ліцензування як ефективні механізми доступу до лікуванняв умовах пандемії

  Для розширення доступу до лікування в умовах світової пандемії в українському законодавстві існують ефективні механізми. Проте жодні з них так іне були використані. Про принципи та законодавче врегулювання договорів керованого доступу (Managed entry agreements (MEAs) та примусового ліцензування (compulsory license) читайте у матеріалі  експертів галузі Оксани Кашинцевої та Микити Трофименко.

 • 28
  лип. '20

  Круглий стіл щодо правових механізмів розширення доступу до лікування

  24 липня 2020 року НДІ інтелектуальної власності НАПрН України спільно із кафедрою судової медицини та медичного права Національного медичного університету ім. О.О. Богомольця, ДП Медичні закупівлі України та БО 100 % Життя було проведено Круглий Стіл "Договір керованого доступу(Managed entry agreements (MEAs) та примусове ліцензування (compulsory license) як інструменти розширення доступу до лікування"

Анонс подій

Анонс конференцій

Зв'яжіться з нами

Для отримання послуг з аудиту та експерної оцінки, консультацій з питань інтелектуальної власності.

Контакти

Київ, 03150 вул. Казимира Малевича (Боженко), 11

Тел.: +38 (044) 200 08 76
Email: letter@i.kiev.ua