Олена Тверезенко, начальник сектору НДІ інтелектуальної власності, візьме участь у засіданні Комітету Асоціації правників України щодо обговорення реформування законодавства в сфері авторського права та суміжних прав, що відбудеться 9 квітня.

Нещодавно у Верховній Раді України зареєстровано законопроекти № 10143 від 12.03.2019 р та № 10143-1 від 29.03.2019, які спрямовані на удосконалення чинного законодавства в сфері авторського права і суміжних прав.  

У ході дискусії учасники планують обговорити, запропоновані у проектах законів, нові підходи щодо визначення об'єктів авторського права та суміжних прав, розподілу майнових прав на службові твори і твори, створені на замовлення, охорони комп'ютерних програм, розглянути положення законопроектів щодо сплати компенсації за порушення авторського права і суміжних прав та звільнення продавців контрафакту від відповідальності.

 

Останні новини

Наші пріоритети

testimonial author Олена ОРЛЮК, директор

"Ми намагаємося об'єднати під лавами нашого колективу справді найкращих фахівців, адже з ними маєш надзвичайно більше натхнення та мотивації до улюбленої справи"

Зв'яжіться з нами

Для отримання послуг з аудиту та експерної оцінки, консультацій з питань інтелектуальної власності.

Контакти

Київ, 03150 вул. Казимира Малевича (Боженко), 11

Тел.: +38 (044) 200 08 76
Email: letter@i.kiev.ua