23–24 лютого НДІ інтелектуальної власності спільно з ГО «Український Літературний Центр» та іншими співорганізаторами провели П'ятий Конгрес «Література в Дії». 

Це щорічний захід, що збирає літераторів, видавців, перекладачів та інших фахівців галузі. Однією з важливих тем обговорення стали договірні відносини із перекладачами. Які умови передбачити у договорі, яку форму передачі прав обрати, де прописати розмір роялті? Ці та інші питання виникали обговорювали під час панельної дискусії «Художній переклад і договірні відносини з видавництвом» .

Валентина Троцька, завідувач сектору суміжних прав Інституту презентувала присутнім зразки договорів, що були спеціально розроблені Науково-дослідним інститутом інтелектуальної власності у співпраці з Ініціативною групою «Перекладачі в дії».

Зручні за структурою, оздоблені наочними коментарями договори покликані допомогти видавця та перекладачам в укладанні договорів про передачу прав. Із договорами можна ознайомитись у розділі «Правова допомога видавцям, авторам та перекладачам».

Останні новини

 • 04
  вер. '20

  25 вересня. Запрошуємо взяти участь у конференції з інтелектуальної власності

  25 вересня пройде VIII Всеукраїнська науково-практична конференція молодих вчених та студентів з проблем інтелектуальної власності "ЗАКОНОДАВСТВО УКРАЇНИ У СФЕРІ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ ТА ЙОГО ПРАВОЗАСТОСУВАННЯ:НАЦІОНАЛЬНІ, ЄВРОПЕЙСЬКІ ТА МІЖНАРОДНІ ВИМІРИ".

 • 29
  лип. '20

  Договори керованого доступу та примусового ліцензування як ефективні механізми доступу до лікуванняв умовах пандемії

  Для розширення доступу до лікування в умовах світової пандемії в українському законодавстві існують ефективні механізми. Проте жодні з них так іне були використані. Про принципи та законодавче врегулювання договорів керованого доступу (Managed entry agreements (MEAs) та примусового ліцензування (compulsory license) читайте у матеріалі  експертів галузі Оксани Кашинцевої та Микити Трофименко.

 • 28
  лип. '20

  Круглий стіл щодо правових механізмів розширення доступу до лікування

  24 липня 2020 року НДІ інтелектуальної власності НАПрН України спільно із кафедрою судової медицини та медичного права Національного медичного університету ім. О.О. Богомольця, ДП Медичні закупівлі України та БО 100 % Життя було проведено Круглий Стіл "Договір керованого доступу(Managed entry agreements (MEAs) та примусове ліцензування (compulsory license) як інструменти розширення доступу до лікування"

Анонс подій

Анонс конференцій

Зв'яжіться з нами

Для отримання послуг з аудиту та експерної оцінки, консультацій з питань інтелектуальної власності.

Контакти

Київ, 03150 вул. Казимира Малевича (Боженко), 11

Тел.: +38 (044) 200 08 76
Email: letter@i.kiev.ua