Головний науковий співробітник Інституту Генадій Андрощук взяв участь у навчанні за польсько-українською програмою міжнародного стажування «Школа польського права» (Szkoła Prawa Polskiego).

Програма була створена на базі юридичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка у  співпраці і за підтримки Факультету права і адміністрації Варшавського університету (Польща). Ініціатором і фундатором Школи є Центр дослідження польської правової доктрини (Centrum Promocji Polskich Nauk Prawnych) Факультету права та адміністрації Варшавського університету.

Першими слухачами Школи стали понад 50 учасників - представники юридичного факультету КНУ, науковці, фхівці сфери та практикуючі юристи, представники судової системи. 

Програма Школи польського права включала інтенсивний курс з вивчення польської мови для юристів і складання іспиту, вивчення основ польського права, зокрема права інтелектуальної власності, відповідність  законодавству Європейського Союзу від найкращих викладачів Варшавського університету. 

Після закінчення Школи польського права слухачі отримали Сертифікат про міжнародне стажування у Варшавському університеті, що є підтвердженням підвищення кваліфікації, необхідної для отримання звання доцента/професора (сертифікат міжнародного стажування). Для кращих випускників передбачені також наукові стажування в навчальних/наукових/юридичних-консалтингових організаціях Польщі та України.

Підсумком навчання стала організація науково-експертного семінару «Європейської конвенція з прав людини як основа правової системи Польщі та України». Учасники програми, викладачі КНУ імені Тараса Шевченка, юристи-практики й експерти в галузі права обговорили національні аспекти застосування базових прав і свобод людини. Співорганізаторами українсько-польського заходу виступили Центр польського права юридичного факультету КНУ імені Тараса Шевченка, представництво Центру досліджень польської правової доктрини факультету права та адміністрації Варшавського університету на юридичному факультеті, Посольство Республіки Польща в Україні та Міністерство закордонних справ Республіки Польща. 

Учасники семінару дискутували щодо різноманітних аспектів впливу положень Європейської конвенції з прав людини на формування правових систем Польщі та України, визначали перспективи й напрями подальшої розбудови цих галузей в обох країнах.

Головний науковий співробітник НДІ інтелектуальної власності НАПрН України, канд. екон. наук, доцент Г.О. Андрощук отримує сертифікат про закінчення Школи польського права (зліва Томаш Гіаро – професор, декан факультету права й адміністрування Варшавського університету, справа - директор Школи польського права, кандидат юридичних наук, доцент Олеся Радишевська. 

На фото: випукники Школи польського права д.ю.н, професор В.В. Костицький і канд. екон. наук, доцент Г.О. Андрощук з Надзвичайним і Повноважним Послом Польщі в Україні Яном Пєкло 

Понад 50 слухачів Школи польського права - представники юридичного факультету й співробітники інших науково-академічних осередків України, отримали сертифікати про міжнародне стажування у Варшавському університеті. Після короткого відпочинку Центр польського права розпочинає роботу другого семестру 2018/2019 навчального року.

Останні новини

 • 04
  вер. '20

  25 вересня. Запрошуємо взяти участь у конференції з інтелектуальної власності

  25 вересня пройде VIII Всеукраїнська науково-практична конференція молодих вчених та студентів з проблем інтелектуальної власності "ЗАКОНОДАВСТВО УКРАЇНИ У СФЕРІ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ ТА ЙОГО ПРАВОЗАСТОСУВАННЯ:НАЦІОНАЛЬНІ, ЄВРОПЕЙСЬКІ ТА МІЖНАРОДНІ ВИМІРИ".

 • 29
  лип. '20

  Договори керованого доступу та примусового ліцензування як ефективні механізми доступу до лікуванняв умовах пандемії

  Для розширення доступу до лікування в умовах світової пандемії в українському законодавстві існують ефективні механізми. Проте жодні з них так іне були використані. Про принципи та законодавче врегулювання договорів керованого доступу (Managed entry agreements (MEAs) та примусового ліцензування (compulsory license) читайте у матеріалі  експертів галузі Оксани Кашинцевої та Микити Трофименко.

 • 28
  лип. '20

  Круглий стіл щодо правових механізмів розширення доступу до лікування

  24 липня 2020 року НДІ інтелектуальної власності НАПрН України спільно із кафедрою судової медицини та медичного права Національного медичного університету ім. О.О. Богомольця, ДП Медичні закупівлі України та БО 100 % Життя було проведено Круглий Стіл "Договір керованого доступу(Managed entry agreements (MEAs) та примусове ліцензування (compulsory license) як інструменти розширення доступу до лікування"

Анонс подій

Анонс конференцій

Зв'яжіться з нами

Для отримання послуг з аудиту та експерної оцінки, консультацій з питань інтелектуальної власності.

Контакти

Київ, 03150 вул. Казимира Малевича (Боженко), 11

Тел.: +38 (044) 200 08 76
Email: letter@i.kiev.ua