Науково-дослідний інститут інтелектуальної власності відтепер працюватиме у партнерстві із Північно-східним науковим центром НАН України і МОН України. Відповідна угода про співробітництво була підписана напередодні між директором НДІ ІВ Оленою Орлюк та директором Північно-східного наукового центру Володимиром Воліковим.

На фото: Директор НДІ ІВ Олена Орлюк та директор Північно-східного наукового центру Володимир Воліков

Сферою діяльності Центру є здійснення розробки та реалізації державних і регіональних науково-технічних й соціально-економічних програм та проектів на Півночі та Сході України (Харківська, Полтавська та Сумська області). Колаборація із Науково-дослідним інститутом інтелектуальної власності сприятиме об’єднанню наукового та практичного потенціалів сторін для наукового супроводу заходів з реалізації державної політики у сферах наукової, науково-технічної, інноваційної діяльності, науково-технічної експертизи, трансферу технологій, науково-технічної інформації, законодавчої ініціативи у цих напрямах. Адже стимулювання інноваційної діяльності підприємств, підтримка науково-технічного потенціалу та створення необхідного правового середовища їхньої діяльності вже давно входять до пріоритетних напрямків управління інноваційною сферою держави. 

В рамках подальшої співпраці планується приділити істотну увагу питанням підвищення кваліфікації кадрів у сфері інтелектуальної власності та трансферу технологій, проведенню тренінгів для університетів та наукових закладів з питань реалізації політики у сфері інтелектуальної власності Східного та Північного регіонів України. Інститут у співпраці з Північно-східним науковим центром надаватиме фахову експертну допомогу з питань аудиту, бухгалтерського обліку, оподаткування, оцінки, комерціалізації результатів інтелектуальної діяльності науковим центрам та інститутам Національної академії наук України.  

 

 

 

 

Останні новини

 • 04
  вер. '20

  25 вересня. Запрошуємо взяти участь у конференції з інтелектуальної власності

  25 вересня пройде VIII Всеукраїнська науково-практична конференція молодих вчених та студентів з проблем інтелектуальної власності "ЗАКОНОДАВСТВО УКРАЇНИ У СФЕРІ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ ТА ЙОГО ПРАВОЗАСТОСУВАННЯ:НАЦІОНАЛЬНІ, ЄВРОПЕЙСЬКІ ТА МІЖНАРОДНІ ВИМІРИ".

 • 29
  лип. '20

  Договори керованого доступу та примусового ліцензування як ефективні механізми доступу до лікуванняв умовах пандемії

  Для розширення доступу до лікування в умовах світової пандемії в українському законодавстві існують ефективні механізми. Проте жодні з них так іне були використані. Про принципи та законодавче врегулювання договорів керованого доступу (Managed entry agreements (MEAs) та примусового ліцензування (compulsory license) читайте у матеріалі  експертів галузі Оксани Кашинцевої та Микити Трофименко.

 • 28
  лип. '20

  Круглий стіл щодо правових механізмів розширення доступу до лікування

  24 липня 2020 року НДІ інтелектуальної власності НАПрН України спільно із кафедрою судової медицини та медичного права Національного медичного університету ім. О.О. Богомольця, ДП Медичні закупівлі України та БО 100 % Життя було проведено Круглий Стіл "Договір керованого доступу(Managed entry agreements (MEAs) та примусове ліцензування (compulsory license) як інструменти розширення доступу до лікування"

Анонс подій

Анонс конференцій

Зв'яжіться з нами

Для отримання послуг з аудиту та експерної оцінки, консультацій з питань інтелектуальної власності.

Контакти

Київ, 03150 вул. Казимира Малевича (Боженко), 11

Тел.: +38 (044) 200 08 76
Email: letter@i.kiev.ua