Олена Орлюк взяла участь у засіданні Міжнародної експертної ради за участі представників Великобританії, Німеччини, Франції та України, метою якої було обговорення питань сприяння створенню та ефективній роботі ІР суду в Україні.
Зустріч пройшла у Лондоні в межах реалізації спільного проекту із Центром досліджень комерційного права (CCLS) Університету Квін Мері. Сторони внесли пропозиції щодо програми навчання для українських суддів створюваного ІР суду та розробки рекомендацій зі створення та діяльності ІР суду.
Проект Ukraine CCLS IP Court Project, який було розпочато у березні 2018 року, є частиною масштабної програми уряду Великобританії із проведення судової реформи в Україні. В межах співпраці із Центром досліджень комерційного права (CCLS) Університету Квін Мері в Лондоні протягом наступних двох років буде надана технічна та консультативна допомога для підтримки створення та функціонування Вищого суду з питань інтелектуальної власності в Україні.
Партнерська програма сприятиме підтримці комунікації із британськими урядовими і судовими установами, об'єднаннями правників та бізнесу, науковцями та іншими користувачами системи захисту інтелектуальної власності для обміну досвідом у функціонуванні ІР суду.
В рамках візиту до Лондону вже відбулося кілька таких зустрічей, зокрема із представниками Британсько-української асоціації правників в юридичній фірмі "Кольєр Брістоу" з партнерами провідних юридичних кампаній, суддями та фахівцями з ІР.
На зустрічі із з представниками Британсько-української асоціації правників
Питання IP суду обговорили із членом Парламенту Великої Британії, Головою Об'єднаної Парламентської групи з українських питань, Палата громад, Джоном Віттіндейлом, в присутності пані Посла України в UK Наталії Галібаренко.