13 квітня у приміщенні Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбулась зустріч-дискусія на тему шляхів розвитку авторського права у контексті прийняття Європейської Директиви з авторського права (Directive on Copyright in the Digital Single Market).

 

Почесним гостем і спікером стала Елеонора Розаті  ̶  італійський юрист, що має багаторічний досвід роботи в сфері авторського права, товарних знаків, законів про Інтернет. Вона є керівником дослідницького центру інтелектуальної власності в університеті Саутгемптона, а також викладає у Лондонському університеті королеви Марії, з яким НДІ інтелектуальної власності має партнерські стосунки за програмою створенння та функціонування Вищого спеціалізованого суду з питань інтелектуальної власності в Україні.

 

У дискусії взяли участь Олена Орлюк, директор НДІ інтелектуальної власності, Константин Зеров, Ганна Штефан та майбутні фахівці галузі  ̶  студенти-магістри кафедри інтелектуальної власності КНУ імені Тараса Шевченка.

 

 

Останні новини

 • 08
  вер. '21

  Відбувся фаховий семінар щодо попередньої експертизи дисертації

   

  7 вересня 2021 року відбулося онлайн-засідання фахового семінару відділу промислової власності, за участі Центру правового забезпечення розвитку науки і технологій НДІ інтелектуальної власності НАПрН України, щодо попередньої експертизи дисертації здобувачки ступеня доктора філософії Омельченко Ольги Петрівни на тему: «Правове регулювання діяльності біобанків: цивільно-правовий аспект» 

 • 27
  серп. '21

  Оголошуємо прийом до аспірантури 2021

  Науково-дослідний інститут інтелектуальної власності оголошує прийом до аспірантури 2021 зі спеціальності 12.00.03. – цивільне право і цивільний процес; сімейне право; міжнародне приватне право

 • 27
  лип. '21

  Анонсуємо IX Всеукраїнську науково-практичну конференцію з проблем інтелектуальної власності

  24 вересня відбудеться IX Всеукраїнська науково-практична конференція молодих вчених та студентів з проблем інтелектуальної власності "Законодавство України у сфері інтелектуальної власності та його правозастосування: національні, європейські та міжнародні виміри".

Анонс подій

Анонс конференції

 

Зв'яжіться з нами

Для отримання послуг з аудиту та експерної оцінки, консультацій з питань інтелектуальної власності.

Контакти

Київ, 03150 вул. Казимира Малевича (Боженко), 11

Тел.: +38 (044) 200 08 76
Email: letter@i.kiev.ua