13 квітня у приміщенні Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбулась зустріч-дискусія на тему шляхів розвитку авторського права у контексті прийняття Європейської Директиви з авторського права (Directive on Copyright in the Digital Single Market).

 

Почесним гостем і спікером стала Елеонора Розаті  ̶  італійський юрист, що має багаторічний досвід роботи в сфері авторського права, товарних знаків, законів про Інтернет. Вона є керівником дослідницького центру інтелектуальної власності в університеті Саутгемптона, а також викладає у Лондонському університеті королеви Марії, з яким НДІ інтелектуальної власності має партнерські стосунки за програмою створенння та функціонування Вищого спеціалізованого суду з питань інтелектуальної власності в Україні.

 

У дискусії взяли участь Олена Орлюк, директор НДІ інтелектуальної власності, Константин Зеров, Ганна Штефан та майбутні фахівці галузі  ̶  студенти-магістри кафедри інтелектуальної власності КНУ імені Тараса Шевченка.

 

 

Останні новини

 • 02
  груд. '19

  Інтелектуальна власність об'єднала наукові спільноти Києва та Дніпра

  28-29 листопада 2019 року відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Інтелектуальна власність в Україні: проблеми та перспективи розвитку в інформаційному суспільстві» в інтернет-форматі «Київ-Дніпро».

 • 29
  лист. '19

  10 грудня. Всеукраїнська конференція з проблем інтелектуальної власності

  Продовжується подання заявок на участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Порушення у сфері інтелектуальної власності як підстава адміністративної, кримінальної та цивільної відповідальності», що пройде 10 грудня 2019 року в Науково-дослідному інституті інтелектуальної власності НАПрН України. 

 • 13
  лист. '19

  Авторське право у топ-індустріях

  9 листопада у Вищій школі адвокатури НААУ пройшов семінар «Авторське право і ТОП-індустрії», що мав на меті підвищення кваліфікації адвокатів та юристів, які практикують у сфері інтелектуальної власності. 

Анонс подій

Інтернет-конференція з проблем інтелектуальної власності

Зв'яжіться з нами

Для отримання послуг з аудиту та експерної оцінки, консультацій з питань інтелектуальної власності.

Контакти

Київ, 03150 вул. Казимира Малевича (Боженко), 11

Тел.: +38 (044) 200 08 76
Email: letter@i.kiev.ua