3 липня 2018 року колектив Інституту вітав з Днем народження колегу Володимира Степановича Дроб‘язка, людину, яка багато років свого невтомного життя присвятила розвитку авторського права і суміжних прав, колективного управління майновими авторськими правами.  

Чесний, відповідальний, вимогливий до себе та толерантний по відношенню до інших, Володимир Степанович, є взірцем для наслідування як в роботі, так і в житті. 

Щиро вітаємо Ювіляра, зичимо міцного здоров'я, невичерпної енергії, творчої наснаги у всіх справах. Бажаємо ніколи не зустрічатися з гіркотою розчарувань. Нехай, не зважаючи на життєві випробування, доля буде прихильною, даруючи радість, незрадливу вдачу, та впевненість у надійній  підтримці рідних і близьких.  

Тішимося, радіємо та горді, що маємо можливість працювати з прекрасною людиною, талановитим поетом, а також визнаним фахівцем в сфері інтелектулаьної власності. 

Також колектив Інституту вітає з Днем народження колегу Григорія Вікторовича Прохорова-Лукіна, визнаного фахівця в сфері права інтелектуальної власності, висококваліфікованого експерта, працювати з яким ми маємо честь. 

Професіоналізм, вимогливість, позитив, життєва мудрість і неперевершене почуття  гумору - ці слова характеризують Ювіляра. Нехай зазначені якості залишаться і надалі, допомогають в досягненні цілей, роблячи спілкування з рідними, близькими та колегами таким же приємним та цікавим. 

 

Сердечно бажаємо міцного здоров’я, здійснення мрій і реалізації творчих задумів. 

 

 

Останні новини

 • 29
  лип. '20

  Договори керованого доступу та примусового ліцензування як ефективні механізми доступу до лікуванняв умовах пандемії

  Для розширення доступу до лікування в умовах світової пандемії в українському законодавстві існують ефективні механізми. Проте жодні з них так іне були використані. Про принципи та законодавче врегулювання договорів керованого доступу (Managed entry agreements (MEAs) та примусового ліцензування (compulsory license) читайте у матеріалі  експертів галузі Оксани Кашинцевої та Микити Трофименко.

 • 28
  лип. '20

  Круглий стіл щодо правових механізмів розширення доступу до лікування

  24 липня 2020 року НДІ інтелектуальної власності НАПрН України спільно із кафедрою судової медицини та медичного права Національного медичного університету ім. О.О. Богомольця, ДП Медичні закупівлі України та БО 100 % Життя було проведено Круглий Стіл "Договір керованого доступу(Managed entry agreements (MEAs) та примусове ліцензування (compulsory license) як інструменти розширення доступу до лікування"

 • 08
  лип. '20

  Конкурс на заміщення посади директора в НДІ ІВ

  Відповідно до постанови Президії Національної академії правових наук України № 164/1- Б від 07 липня 2020 року з 8 липня 2020 року оголошений конкурс на заміщення посади директора Науково-дослідного інституту інтелектуальної власності Національної академії правових наук України. 

Анонс подій

II Всеукраїнська конференція з економіки інтелектуальної власності

Зв'яжіться з нами

Для отримання послуг з аудиту та експерної оцінки, консультацій з питань інтелектуальної власності.

Контакти

Київ, 03150 вул. Казимира Малевича (Боженко), 11

Тел.: +38 (044) 200 08 76
Email: letter@i.kiev.ua