3 липня 2018 року колектив Інституту вітав з Днем народження колегу Володимира Степановича Дроб‘язка, людину, яка багато років свого невтомного життя присвятила розвитку авторського права і суміжних прав, колективного управління майновими авторськими правами.  

Чесний, відповідальний, вимогливий до себе та толерантний по відношенню до інших, Володимир Степанович, є взірцем для наслідування як в роботі, так і в житті. 

Щиро вітаємо Ювіляра, зичимо міцного здоров'я, невичерпної енергії, творчої наснаги у всіх справах. Бажаємо ніколи не зустрічатися з гіркотою розчарувань. Нехай, не зважаючи на життєві випробування, доля буде прихильною, даруючи радість, незрадливу вдачу, та впевненість у надійній  підтримці рідних і близьких.  

Тішимося, радіємо та горді, що маємо можливість працювати з прекрасною людиною, талановитим поетом, а також визнаним фахівцем в сфері інтелектулаьної власності. 

Також колектив Інституту вітає з Днем народження колегу Григорія Вікторовича Прохорова-Лукіна, визнаного фахівця в сфері права інтелектуальної власності, висококваліфікованого експерта, працювати з яким ми маємо честь. 

Професіоналізм, вимогливість, позитив, життєва мудрість і неперевершене почуття  гумору - ці слова характеризують Ювіляра. Нехай зазначені якості залишаться і надалі, допомогають в досягненні цілей, роблячи спілкування з рідними, близькими та колегами таким же приємним та цікавим. 

 

Сердечно бажаємо міцного здоров’я, здійснення мрій і реалізації творчих задумів. 

 

 

Останні новини

 • 08
  вер. '21

  Відбувся фаховий семінар щодо попередньої експертизи дисертації

   

  7 вересня 2021 року відбулося онлайн-засідання фахового семінару відділу промислової власності, за участі Центру правового забезпечення розвитку науки і технологій НДІ інтелектуальної власності НАПрН України, щодо попередньої експертизи дисертації здобувачки ступеня доктора філософії Омельченко Ольги Петрівни на тему: «Правове регулювання діяльності біобанків: цивільно-правовий аспект» 

 • 27
  серп. '21

  Оголошуємо прийом до аспірантури 2021

  Науково-дослідний інститут інтелектуальної власності оголошує прийом до аспірантури 2021 зі спеціальності 12.00.03. – цивільне право і цивільний процес; сімейне право; міжнародне приватне право

 • 27
  лип. '21

  Анонсуємо IX Всеукраїнську науково-практичну конференцію з проблем інтелектуальної власності

  24 вересня відбудеться IX Всеукраїнська науково-практична конференція молодих вчених та студентів з проблем інтелектуальної власності "Законодавство України у сфері інтелектуальної власності та його правозастосування: національні, європейські та міжнародні виміри".

Анонс подій

Анонс конференції

 

Зв'яжіться з нами

Для отримання послуг з аудиту та експерної оцінки, консультацій з питань інтелектуальної власності.

Контакти

Київ, 03150 вул. Казимира Малевича (Боженко), 11

Тел.: +38 (044) 200 08 76
Email: letter@i.kiev.ua