Збірник матеріалів за результатами ІІІ Міжнародної науково-практичної конференції «Управління проєктами. Ефективне використання результатів наукових досліджень та об'єктів інтелекутальної власності" розміщено на сторінці бібліотеки нашого сайту.

17 березня розпочалась III Міжнародна науково-практична конференція «Управління проєктами. Ефективне використання результатів наукових досліджень та об'єктів інтелекутальної власності". 

Науково-дослідний інститут інтелектуальної власності в рамках Всеукраїнського тижня права запрошує до участі у Круглому столі "Legal Tech (юридичні технології) в інтелектуальній власності: стан та тенденції",

Запрошуємо 17-18 березня взяти участь у роботі III  Міжнародної науково-практичної інтернет-конференції «Управління проєктами. Ефективне використання результатів наукових досліджень та об’єктів інтелектуальної власності».

Запрошуємо до участі в ІІI Всеукраїнській науково-практичній конференції (cемінарі) з проблем економіки ІВ, що відбудеться 24 вересня 2020 об 11:00 Київ онлайн на платформі ZOOM

Останні новини

Анонс подій

Новинки видань у нашій бібліотеці

       

Зв'яжіться з нами

Для отримання послуг з аудиту та експерної оцінки, консультацій з питань інтелектуальної власності.

Контакти

Київ, 03150 вул. Казимира Малевича (Боженко), 11

Тел.: +38 (044) 200 08 76
Email: letter@i.kiev.ua