Дізналася про Літню школу із соціальних мереж. Мені така можливість пройти навчання влітку сподобалася, оскільки тема ІВ мене цікавить, а в нашому Університеті вона не так широко висвітлюється, наскільки б мені хотілося. ІВ наразі – дуже перспективна галузь. Законодавство в цій сфері зараз на стадії вдосконалення. І хто знає – можливо, і я як юрист зможу бути корисною у відповідних законотворчих процесах. Мої враження від перших днів навчання в Літній школі надзвичайно позитивні. Я дізналася багато нового й тепер, принаймні, орієнтуюся, де шукати інформацію, до кого з фахівців можна звернутися тощо. На мою думку, учені, винахідники дуже потребують підтримки в отриманні відповідної правової охорони для своїх розробок і втілення їх у життя. Маю плани в майбутньому стати патентним повіреним.
    Валерія НІКІТЕНКО, учасниця     

 

Я вперше викладаю в Літній школі з ІВ й відзначила для себе неабияку завзятість і зацікавленість студентів. Лунало безліч запитань аудиторії – багатьох цікавили шляхи розв’язання конкретних ситуацій, пов’язаних з об’єктами промислової власності. І я намагалася якнайповніше відповісти та надати корисні поради для вирішення окреслених проблем.
    Інна ШАТОВА, лектор     

 

Сьогодні ми бачимо: світ швидко змінюється, створюються все нові й нові об’єкти й технології. І кожен повинен тримати руку, як кажуть, на пульсі, аби бути в курсі всіх нововведень і змін у сфері ІВ. Хочеться висловити велику подяку організаторам Літньої школи за таку можливість поповнити багаж знань.

    Михайло БУГЕРА, науковий співробітник, НДІ озброєння та військової техніки збройних сил України     

 

Аналізуючи мотиви навчання в Літній школі, найперше хочу сказати, що зацікавили заявлені викладачі. Є бажання набути нового досвіду, почути цікаві приклади з практики, а найбільше – думки різних фахівців щодо певних питань. Скажімо, мене цікавлять деякі аспекти угоди ТРІПС, і хотілося б дізнатися, як саме їх трактують різні фахівці – патентні повірені, юристи, адвокати. Відзначу, що цього року рівень викладачів Літньої школи дуже й дуже високий.

    Вікторія ГРИЩЕНКО, головний фахівець відділу патентної інформації, ДП «УІПВ     

 

 

 

 

 

Останні новини

 • 04
  вер. '20

  25 вересня. Запрошуємо взяти участь у конференції з інтелектуальної власності

  25 вересня пройде VIII Всеукраїнська науково-практична конференція молодих вчених та студентів з проблем інтелектуальної власності "ЗАКОНОДАВСТВО УКРАЇНИ У СФЕРІ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ ТА ЙОГО ПРАВОЗАСТОСУВАННЯ:НАЦІОНАЛЬНІ, ЄВРОПЕЙСЬКІ ТА МІЖНАРОДНІ ВИМІРИ".

 • 29
  лип. '20

  Договори керованого доступу та примусового ліцензування як ефективні механізми доступу до лікуванняв умовах пандемії

  Для розширення доступу до лікування в умовах світової пандемії в українському законодавстві існують ефективні механізми. Проте жодні з них так іне були використані. Про принципи та законодавче врегулювання договорів керованого доступу (Managed entry agreements (MEAs) та примусового ліцензування (compulsory license) читайте у матеріалі  експертів галузі Оксани Кашинцевої та Микити Трофименко.

 • 28
  лип. '20

  Круглий стіл щодо правових механізмів розширення доступу до лікування

  24 липня 2020 року НДІ інтелектуальної власності НАПрН України спільно із кафедрою судової медицини та медичного права Національного медичного університету ім. О.О. Богомольця, ДП Медичні закупівлі України та БО 100 % Життя було проведено Круглий Стіл "Договір керованого доступу(Managed entry agreements (MEAs) та примусове ліцензування (compulsory license) як інструменти розширення доступу до лікування"

Анонс подій

Анонс конференцій

Зв'яжіться з нами

Для отримання послуг з аудиту та експерної оцінки, консультацій з питань інтелектуальної власності.

Контакти

Київ, 03150 вул. Казимира Малевича (Боженко), 11

Тел.: +38 (044) 200 08 76
Email: letter@i.kiev.ua