Цьогорічна VI Всеукраїнська науково-практична конференція молодих вчених та студентів з проблем інтелектуальної власності об'єднала учасників із 17 університетів, серед яких представники 12 регіонів України, вишів Угорщини та Польщі. 

Організатори заходу: Київський національний університет імені Тараса Шевченка (КНУ), Кафедра інтелектуальної власності, Науково-освітній центр з інтелектуальної власності, Науково-дослідний інститут інтелектуальної власності НАПрН України (НДІ ІВ НАПрН України) за підтримки Міністерства освіти і науки України (МОН) та Міністерства економічного розвитку і торгівлі України (МЕРТ).

Головною темою цьогорічного заходу стало законодавство України у сфері інтелектуальної власності та його правозастосування щодо національних, європейських та міжнародних вимірів.

Гості конференції працювали на дискусійних майданчиках трьох секцій, де обговорювали актуальні питання галузі, представляли результати своїх наукових розвідок та обмінювалися досвідом. Вперше на конференції свої доповіді представили студенти з Мишкольцького університету (University of Miskolc) м. Мішкольц (Угорщина) і Вищої школи менеджменту та охорони праці (Wyższa Szkoła Zarządzania Ochroną Pracy) (WSZOP) м. Катовіце (Польща). Всього у роботі конференції взяли участь близько ста учасників. 

В рамках заходу відбулась ділова гра «Патентний суд», під час якої студенти мали змогу відточувати свої професійні навички у співпраці із досвідченими фахівцями галузі, викладачами кафедри інтелектуальної власності КНУ імені Тараса Шевченка та представниками НДІ інтелектуальної власності НАПрН України.  

Вже традицією стало проведення в межах конференції просвітницької кампанії «Дні боротьби з підробками та піратством в Україні» від Українського альянсу по боротьбі з підробками і піратством (UAACP).

  

За результатами конференції опубліковано збірник наукових праць. Ознайомитись із текстом збірника можна за посиланням.

 

 

 

 

Останні новини

 • 15
  лип. '24

  Запрошуємо взяти участь у конференції

  XII всеукраїнська науково-практична конференція молодих вчених та студентів з проблем інтелектуальної власності «Законодавство України у сфері інтелектуальної власності та його правозастосування: національні, європейські та міжнародні виміри», що пройде 11 жовтня 2024 року в онлайн-форматі.

 • 03
  лип. '24

  Оголошений конкурс на заміщення вакантних посад

  Оголошений конкурс на заміщення вакантних посад наукових працівників в окремих наукових підрозділах Науково-дослідного інституту інтелектуальної власності Національної академії правових наук України. 

 • 03
  лип. '24

  Оголошений конкурс на заміщення вакантних посад

  Оголошений конкурс на заміщення вакантних посад наукових працівників в окремих наукових підрозділах Науково-дослідного інституту інтелектуальної власності Національної академії правових наук України. 

Анонс подій

Анонс конференцій

 

Зв'яжіться з нами

Для отримання послуг з аудиту та експерної оцінки, консультацій з питань інтелектуальної власності.

Контакти

Київ, 03150 вул. Казимира Малевича, 11

Тел.: +38 (044) 200 08 76
Email: ndiivu@gmail.com