25-27 червня на запрошення Державної служби інтелектуальної власності в Україні перебував європейський експерт з інтелектуальної власності, колишній виконавчий директор Патентного Відомства Великобританії пан Роналд Марчант.

В приміщенні Державного підприємства «Український інститут промислової власності» відбулись лекції та робочі зустрічі відомого експерта ВОІВ щодо особливостей розробки та імплементації Національної стратегії інтелектуальної власності України для представників державної системи правової охорони інтелектуальної власності, центральних органів виконавчої влади, представників громадськості України.

На території країн СНД подібні стратегії розвитку інтелектуальної власності вже розроблені та затверджені урядами у Республіці Білорусь («Стратегія Республіки Білорусь у сфері інтелектуальної власності на 2012 – 2020 роки»), Киргизькій Республіці («Національна стратегія розвитку інтелектуальної власності та інновацій у Киргизькій Республіці»), Республіці Молдова («Національна стратегія у сфері інтелектуальної власності до 2020 року»), готуються до прийняття – у Російській Федерації та Республіці Азербайджан.

В роботі зазначених заходів, підбитті підсумків візиту, окресленні майбутніх необхідних кроків щодо розробки проекту та реалізації Національної стратегії інтелектуальної власності України взяв участь завідувач лабораторії правового забезпечення розвитку науки і технологій НДІ інтелектуальної власності НАПрН України, канд.. екон. наук, радник Голови Державної служби інтелектуальної власності України Г.О. Андрощук.

image_pdfimage_print
Зустріч з експертом Всесвітньої організації інтелектуальної власності Роналдом Марчантом