Міністерство юстиції України видало наказ «Про затвердження Порядку державної реєстрації договорів комерційної концесії (субконцесії)».

Наказ урегульовує питання державної реєстрації договору комерційної концесії, затверджує порядок реєстрації таких договорів та поширює в цивільних і господарських відносинах інститут цих договорів, позитивно впливаючи таким чином на розвиток підприємницької діяльності в Україні.

Реєстрація таких договорів проводиться державним реєстратором юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців (Укрдержреєстром) в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців незалежно від місцезнаходження чи місця проживання сторін договору.

При цьому плата за проведення державної реєстрації не справляється.

Окрім того, документи для державної реєстрації можуть бути подані заявником особисто, відправлені поштою, електронним документом.

Доступ до відомостей про державну реєстрацію договору комерційної концесії (субконцесії), договору про внесення змін до цього договору, договору про його розірвання забезпечується через Реєстраційний портал шляхом пошуку та перегляду інформації.

Джерело: Міністерство юстиції України

image_pdfimage_print
ЗАТВЕРДЖЕНО ПОРЯДОК ДЕРЖАВНОЇ РЕЄСТРАЦІЇ ДОГОВОРІВ КОМЕРЦІЙНОЇ КОНЦЕСІЇ