НДІ інтелектуальної власності НАПрНУ із задоволенням повідомляє, що перший етап семінару-практикуму «ІНТЕГРАЦІЯ ПРАВОВИХ ТА СУДОВО-ЕКСПЕРТНИХ ЗАСОБІВ ЗАХИСТУ ПРАВ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ» пройшов успішно, та дякує учасникам семінару за активну участь.

Запрошуємо Вас прийняти участь у другому етапі семінару-практикуму «ІНТЕГРАЦІЯ ПРАВОВИХ ТА СУДОВО-ЕКСПЕРТНИХ ЗАСОБІВ ЗАХИСТУ ПРАВ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ (торговельні марки, комерційні (фірмові) найменування, географічні зазначення, сорти рослин та породи тварин, комерційна таємниця (ноу-хау))», який відбудеться 06 червня 2012р. (у середу).

Детальна програма другого етапу семінару-практикуму та відомості про доповідачів наведені у наступному файлі у форматі Word або можна переглянути нижче на сторінці.

Учасникам семінару-практикуму будуть видані відповідні Сертифікати.

Просимо підтвердити Ваш намір про участь у другому етапі семінарі-практикумі не пізніше 31 травня 2012р., надіславши повідомлення у довільній формі на поштову скриньку Інституту – letter@i.kiev.ua або зателефонувавши за телефоном (044) 200-08-76 (контактна особа – Виборова Жанна).

Вартість участі у другому етапі семінарі-практикумі становить 1100,00грн. з ПДВ.

Оплату реєстраційних внесків просимо здійснити не пізніше 31 травня 2012 р.

Реквізити для оплати:

НДІ інтелектуальної власності НАПрН України

Банк: ГУДКСУ у Київській області

р/р 31253272210882

МФО 821018

ЄДРПОУ 25882308

Призначення платежу: участь у ІІ етапі семінару.
Квитанцію про оплату реєстраційного внеску можна роздрукувати з сайту НДІ Інтелектуальної власності, яку можна скачати тут, також, за потребою, ми можемо виставити рахунок на Вашу організацію.
Документи, що підтверджують сплату реєстраційного внеску, просимо направити по факсу (044) 200-08-76 або електронною поштою на адресу Інституту – letter@i.kiev.ua.

 

З повагою,
Адміністрація НДІ інтелектуальної власності НАПрН України

ПРОГРАМА

другого етапу «ІНТЕГРАЦІЯ ПРАВОВИХ ТА СУДОВО-ЕКСПЕРТНИХ ЗАСОБІВ ЗАХИСТУ ПРАВ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ
(торговельні марки, комерційні (фірмові) найменування, географічні зазначення, сорти рослин та породи тварин, комерційна таємниця (ноу-хау))» семінару-практикуму «ІНТЕГРАЦІЯ ПРАВОВИХ ТА СУДОВО-ЕКСПЕРТНИХ ЗАСОБІВ ЗАХИСТУ ПРАВ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ»

6 червня 2012 р.

09:00 – 09:45 Реєстрація учасників
09:45 – 10:00 Вступне слово організаторів
БЛОК 4
10:00 – 10:20 Цивільно-правові засоби захисту прав на комерційні (фірмові) найменування, торговельні марки (знаки для товарів і послуг), географічні зазначення

(доповідач – Андрощук Г.О.)

10:20 – 10:40 Основні положення методики судової експертизи знаків для товарів і послуг

(доповідач – Дорошенко О.Ф.)

10:40 – 11:00 Основні положення методики судової експертизи комерційних (фірмових) найменувань

(доповідач – Прохоров-Лукін Г.В.)

11:00 – 11:20 Основні положення методики судової експертизи географічних зазначень

(доповідач – Прохоров-Лукін Г.В.)

11:20 – 11:35 Судова експертиза у справах про конфлікти торговельних марок і доменних імен

(доповідач – Юдіна Г.О.)

11:35 – 12:00 Визначення збитків, пов’язаних з порушенням прав інтелектуальної власності від їх неправомірного використання (методичний підхід до здійснення судової економічної експертизи)

(доповідач – Бутнік-Сіверський О.Б.)

12:00 – 13:00 Обід
БЛОК 5
13:00 – 13:20 Особливості правової охорони сортів рослин та порід тварин та захисту прав селекціонерів в Україні

(доповідач – Пічкур О.В.)

13:20 – 13:40 Судові експертизи сортів рослин

(доповідач – Гончар О.М.)

13:40 – 14:00 Особливості судово-економічних досліджень щодо визначення збитків внаслідок порушення прав на об’єкти інтелектуальної власності у сільському господарстві при їх неправомірному використанні

(доповідач – Панфйорова Л.Л.)

14:00 – 14:30 Кава – брейк
БЛОК 6
14:30 – 14:55 Добре відомі знаки та захист від недобросовісної конкуренції

(доповідач – Андрощук Г.О.)

14:55 – 15:15 Захист прав на комерційну таємницю: організаційно-юридичні аспекти

(доповідач – Работягова Л.І.)

15:15 – 15:35 Судова експертиза комерційної таємниці (ноу-хау)

(доповідач – Петренко С.А.)

15:35 – 16:00 Особливості здійснення економічних досліджень прав на комерційну таємницю (ноу-хау)

(доповідач – Бутнік-Сіверський О.Б.)

16:00 – 16:30 Відповіді на запитання
16:30 – 18:00 Видача Сертифікатів

 

Відомості про доповідачів

 

Дорошенко О.Ф., заступник директора з експертної роботи НДІІВ НАПрН України, к.ю.н. Атестований судовий експерт, стаж судово-експертної роботи у галузі інтелектуальної власності 12 років, стаж роботи у сфері інтелектуальної власності 17 років. Відзначений Почесною грамотою Президії Наукової Академії правових наук України, Київського міського голови. Міжнародною кадровою академією присвоєно звання «Почесний доктор». Автор та співавтор понад 50 науковий публікацій.

Андрощук Г.О., завідувач лабораторією правового забезпечення розвитку науки і технологій НДІІВ НАПрН України. Має вищу технічну та юридичну освіту, кандидат економічних наук, доцент, судовий експерт. Автор 10 винаходів і 87 рацпропозицій в області технології машинобудування. Працював начальником управління Держпатенту України, начальником П’ятого управління досліджень і розслідувань (захист від недобросовісної конкуренції) Антимонопольного комітету України, головним консультантом секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти. Пройшов підготовку у Всесвітній організації інтелектуальної власності (ВОІВ), в Європейському та Євразійському патентних відомствах, відомствах інтелектуальної власності США, Великобританії, Німеччини, Фінляндії, стажувався у Польщі, Бельгії, Швейцарії, Китаї. Активно працює в області законотворчості, співавтор Закону України “Про захист від недобросовісної конкуренції”, основних законів у сфері інтелектуальної власності, науково-технічної та інноваційної діяльності. Автор (співавтор) 25 монографій та понад 370 наукових робіт з економіко-правових проблем інтелектуальної власності, конкурентного права, трансферу технологій, інноваційної діяльності, економічної безпеки, експерт ВОІВ, ЄС, МПА СНД. Нагороджений Дипломом Спілки юристів України, почесним знаком Міністерства освіти і науки України “За наукові досягнення”, Почесною грамотою МПА СНД, відзначений Подякою Апарату Ради національної безпеки і оборони України, орденом МПА СНД “Содружество”, Почесною грамотою Верховної Ради України.

Пічкур О.В., завідувач відділом промислової власності НДІІВ НАПрНУ, має вищу технічну освіту та спеціальну світу у галузі інтелектуальної власності, науковий співробітник. Стаж судово-експертної роботи у галузі інтелектуальної власності 5 років, загальний стаж роботи у сфері інтелектуальної власності 25 років. Голова Комісії з питань інтелектуальної власності та трансферу технологій Українського національного комітету Міжнародної торгової палати з 2002 р. Протягом 7 років завідував сектором трансферу технологій Управління інвестиційної та інноваційної політики Секретаріату Кабінету Міністрів України. 10 років завідував сектором патентно-ліцензійної роботи і стандартизації УААН. Заступник начальника Управління авторського права і суміжних прав Державного департаменту інтелектуальної власності Міністерства освіти і науки України (2001 р.), головний спеціаліст Управління гуманітарної політики (2001 – 2005 роки). Лауреат обласної премії ім. Олександра Бойченка у галузі науково-технічної творчості молоді (1987 р.) за цикл робіт з питань безприв’язного утримання та потокової лінії доїння корів, лауреат ВДНХ України та ВДНХ СРСР за цикл робіт з питань безприв’язного утримання, потокового доїння корів, транспортування та первинного обробітку молока. Автор понад 70 наукових публікацій з питань механізації сільськогосподарського тваринництва. Автор та співавтор 8 науково-практичних посібників у галузі інтелектуальної власності, у т.ч. з питань патентування та ліцензування науково-технологічної продукції, автор монографії «Правова охорона селекційних досягнень у рослинництві», автор понад 50 наукових публікацій з питань інтелектуальної власності, інноваційної діяльності та трансферу технологій, тощо. Автор 3 альбомів технологічних, планувальних та проектних рішень молочно-товарних ферм з безприв’язним утриманням корів, 5 технологій, 4 винаходів, запроваджених у виробництво.

Прохоров-Лукін Г.В., завідувач відділу узагальнення експертної та судової практики НДІІВ НАПрНУ, к.ю.н., член Міжнародної асоціації з ідентифікації (Російське відділення), стаж експертної роботи більше 30 років, в т.ч. у галузі експертизи об’єктів інтелектуальної власності більше 12 років. Понад 10 років очолював секцію судової експертизи об’єктів інтелектуальної власності НКМР МЮ України. Постійно бере участь у конференціях міжнародних організацій INTA, AIPPI, LESI, Union та ін., а також у навчальних заходах для суддів, співробітників ГП та СБ України, автор та співавтор понад 100 наукових праць з питань судової експертизи, керівник творчих колективів з розробки методик судової експертизи об’єктів інтелектуальної власності (торговельні марки, промислові зразки та ін.).

Работягова Л.І, завідувач сектору патентного права НДІІВ НАПрНУ. Має вищу технічну, юридичну освіту та спеціальну вищу освіту у сфері інтелектуальної власності. Стаж роботи в сфері інтелектуальної власності понад 30 років, в тому числі 5 років головним експертом відділу методології експертизи винаходів Українського інституту промислової власності; 6 років доцентом та заступником керівника магістерської програми «Інтелектуальна власність» Університету економіки та права „КРОК”. З 1999 р. по 2004 р. – позаштатний консультант Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти. Автор понад 60 наукових праць. Співавтор трьох колективних монографій, в тому числі монографії «Патентування винаходів в Україні», та навчального посібника «Патентное право: правовая охрана изобретений», який рекомендовано МОН України як навчальний посібник для студентів вищих навчальних закладів.

Бутнік-Сіверський О.Б., завідувач економіко-правового відділу НДІІВ НАПрНУ, д.е.н., професор, чл.-кор. АТН України. Судовий експерт, стаж експертної роботи у галузі інтелектуальної власності більше 10 років. Лауреат премії Ярослава Мудрого за підручник з права інтелектуальної власності; відзначений Почесною грамотою Міністерства освіти і науки України, Знаком «Відмінник освіти України», Відомчою заохочувальною відзнакою – нагрудним знаком «За заслуги у розвитку судової експертизи», Подякою Апарату Ради Національної безпеки і оборони України. Автор та співавтор понад 100 наукових праць та монографій з економіко-правових питань інтелектуальної власності.

Петренко С.А., керівник Центру експертних досліджень НДІ ІВ НАПрН України, к.ю.н. Атестований судовий експерт, стаж судово-експертної роботи у галузі інтелектуальної власності понад 10 років. Патентний повірений України, медіатор. Автор понад 20 наукових праць та монографії з питань охорони та захисту об’єктів інтелектуальної власності.

Юдіна Г.О., н.с. НДІІВ НАПрНУ, має вищу юридичну та спеціальну вищу освіту у галузі інтелектуальної власності. Стаж судово-експертної роботи у галузі інтелектуальної власності 6 років. Співавтор методик судової експертизи об’єктів інтелектуальної власності (торговельні марки, промислові зразки та ін.).

Понфйорова Л.Л., н.с. НДІІВ НАПрН України. Оцінювач, стаж роботи з оцінки об’єктів інтелектуальної власності 8 років.

Гончар О.М., кандидат сільськогосподарських наук, доцент. Стаж судово-експертної роботи з дослідження сортів рослин 4 роки, загальний стаж роботи з сортами рослин 18 років. Автор та співавтор понад 40 наукових публікацій.

image_pdfimage_print
Запрошуємо на другий етап Семінару-практикуму «ІНТЕГРАЦІЯ ПРАВОВИХ ТА СУДОВО-ЕКСПЕРТНИХ ЗАСОБІВ ЗАХИСТУ ПРАВ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ», який відбудеться 6.06.2012 року