Всеукраїнський конкурс студентських наукових статей з актуальних проблем інтелектуальної власності
 
Науково-освітній центр з інтелектуальної власності та кафедра інтелектуальної власності юридичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка спільно з Комітетом з інтелектуальної власності Асоціації правників України за попередньою домовленістю про підтримку з партнерами та/чи керівниками практики інтелектуальної власності провідних українських юридичних фірм оголошують про проведення у квітні-червні 2018 року на базі юридичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка Всеукраїнського конкурсу студентських наукових статей з актуальних проблем інтелектуальної власності.
Почесним головою Оргкомітету Конкурсу є декан юридичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка д.ю.н., професор Іван Гриценко. Головою Організаційного комітету та Журі Конкурсу є голова Комітету з інтелектуальної власності Асоціації правників України Олександр Мамуня, заступниками голови Оргкомітету та Журі Конкурсу – завідувач кафедри інтелектуальної власності юридичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка д.ю.н., професор, академік НАПрН України Олена Орлюк та директор Науково-освітнього центру з інтелектуальної власності юридичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка к.ю.н., доцент Леонід Комзюк.
Запропонована тематика конкурсних статей орієнтовно буде охоплювати:
• теоретико-методологічні аспекти інтелектуальної власності;
• реформування національної системи правової охорони інтелектуальної власності в Україні, зокрема формування Вищого суду з питань інтелектуальної власності;
• вдосконалення законодавства України про інтелектуальну власність та його наближення до права ЄС відповідно до Угоди про асоціацію України з ЄС.
• використання чужих об’єктів інтелектуальної власності як різновид недобросовісної конкуренції.
• Product placement в українських реаліях: законодавство і практика.
Керівники практик інтелектуальної власності провідних юридичних фірм-партнерів Конкурсу, Комітет з інтелектуальної власності Асоціації правників України, Комітет інтелектуальної власності Асоціації адвокатів України, із врахуванням власного досвіду і потреб практики інтелектуальної власності, найближчим часом запропонують розгорнутий і конкретизований вичерпний перелік тем.
Для участі в Конкурсі необхідно до 20 травня ц.р. включно надіслати на ел. пошту ipkonkurs2018@gmail.com (копія – knu.ipcentre@gmail.com):
1) статтю (українською мовою, обсягом 10-15 сторінок А4, у форматі MS Word 97-2003, шрифт Times New Roman, розмір 14, інтервал 1, 5, поля сторінки 2 см, з посиланнями на законодавство, літературу і судову практику та Summary англійською мовою обсягом 300-400 слів з ключовими словами);
2) копію завіреного печаткою відповідного факультету/інституту позитивного відгуку наукового керівника, який має містити висновок про відсутність плагіату, наукову новизну і практичне значення результатів дослідження, у форматі pdf, jpeg тощо;
3) анкету учасника Конкурсу із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, ЗВО, факультету/інституту, спеціальності, курсу, контактних даних (домашньої адреси, ел. пошти, номера телефону).
У темі листа вказати прізвище та ім’я.
Фіналісти Конкурсу – десять авторів найкращих статей будуть рекомендовані для проходження стажування у провідних юридичних фірмах-партнерах Конкурсу і нагороджені грамотами під час Урочистої церемонії, яка відбудеться в Червоному корпусі Київського національного університету імені Тараса Шевченка 15 червня 2018 року (початок о 14-00, ауд. 204), а троє фіналістів-переможців Конкурсу будуть також нагороджені вагомими грошовими преміями.
Остаточний перелік тем для написання статей та детальнішу інформацію про умови Конкурсу незабаром буде розміщено на веб-сайтах юридичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка (www.law.univ.kiev.ua), Асоціації правників України (www.uba.ua) та всіх партнерів Конкурсу.
Для широкого висвітлення Конкурсу запрошуються як інформаційні партнери провідні юридичні видання.
 
З повагою,
Оргкомітет Конкурсу.
 
 
https://law.knu.ua/ua/component/k2/4137
 
 
 
 
 
image_pdfimage_print
Всеукраїнський конкурс студентських наукових статей з актуальних проблем інтелектуальної власності