15 – 16  березня 2018 року в м. Києві (вулГоспітальна, 12готель «Президент») на високому представницькому рівні відбувся щорічний VІІ міжнародний форум з конкурентної політики, організований Антимонопольним комітетом України спільно з Фондом розвитку конкуренції. У Форумі взяли участь Голова Антимонопольного комітету України та державні уповноважені, народні депутати України, керівники органів державної влади України, представники конкурентних відомств країн-членів ЄС, США та інших країн, міжнародних організацій, бізнесу, наукового й експертного середовища, громадськості і ЗМІ.  Під час Форуму обговорено питання, пов’язані зі станом конкуренції у стратегічних галузях економіки України в контексті їх реформування, останніх тенденцій у сфері розвитку конкурентного законодавства та правозастосування, контролю державної допомоги, що надається суб’єктам господарювання та інше.

  Метою обговорення є напрацювання відповідних пропозицій органам державної влади стосовно їх подальшого залучення до розвитку та вдосконалення економічної конкуренції, як передумови створення національної інклюзивної конкурентної стратегії.

Щорічний міжнародний форум з конкурентної політики є ключовим заходом для обміну міжнародним досвідом у сфері захисту та розвитку економічної конкуренції і напрацювання пропозицій стосовно вдосконалення конкурентної політики в Україні.

В роботі заходу взяв участь Андрощук Г. О. – головний науковий співробітник, завідувач лабораторії правового забезпечення розвитку науки і технологій НДІ інтелектуальної власності НАПрН України, канд. екон. наук.

 

image_pdfimage_print
Відбувся VІІ міжнародний форум з конкурентної політики