26 – 27 жовтня 2017 року в Києві (готель «Київ», «Тріумфальна зала») відбувся VII Міжнародний форум «Дні Польського Бізнесу в Україні». Організаторами форуму виступили Міжнародний правовий центр EUCON та Асоціація українського бізнесу в Польщі. Співорганізатори заходу Міжнародне товариство польських підприємців в Україні Конфедерація Роботодавців Левіатан,   Міжнародна правнича група “IBGROUP” та Комітет Верховної Ради України з питань транспорту. Форум відбувся  за підтримки  Міністерства інфраструктури України та  Відділу сприяння торгівлі та інвестиціям  Посольства Республіки Польща у Києві.

 Щорічний міжнародний бізнес-форум  проходить вже четвертий рік поспіль та об’єднує представників влади та бізнес-спільноти України і Польщі з метою розвитку польсько-українських торгово-економічних відносин, пошуку і реалізації бізнес-проектів  та сприяння зростанню притоку інвестицій в українську економіку. Традиційно у форумі взяли участь представники державних та місцевих органів влади, фінансових установ, спеціальних економічних зон, інвестори, підприємці та провідні експерти з даної тематики.

Ключовою тематикою цьогорічного форуму було: транспортна інфраструктура і логістика в розрізі польсько-українського співробітництва; перспективи польсько-українського співробітництва в енергетичному секторі, у тому числі «зеленої енергетики»; інструменти доступу до дешевих фінансових ресурсів ЄС та Польщі; інвестиційні проекти та інвестиційна привабливість регіонів.

В роботі VII Міжнародного форуму «Дні Польського Бізнесу в Україні» взяв участь і виступив в обговоренні проблем головний науковий співробітник, завідувач лабораторії правового забезпечення розвитку науки і технологій НДІ інтелектуальної власності НАПрН України, канд. екон. наук,  доцент Г.О. Андрощук.

image_pdfimage_print
Відбувся VII Міжнародний форум «Дні Польського Бізнесу в Україні»