У рамках заходів, присвячених Всеукраїнському тижню права 9 грудня 2015 р. відбувся спільний Круглий Стіл «Права людини в сфері медицини: прогнозування конфлікту інтересів». Партнерами заходу виступили кафедра медичного та фармацевтичного права Національного медичного Університету ім. О.О. Богомольця та Центр гармонізації прав людини та прав інтелектуальної власності Науково-дослідного інституту інтелектуальної власності Національної академії правових наук України.
Доповіді були присвячені особливостям правового забезпечення реклами в сфері медицини, положенням законодавства в сфері народної медицини, проблемам захисту майнових прав винахідника в сфері медицини та їх гармонізації з правами піддослідного. Окремої уваги було надано питанням правового регулювання вакцинації та управління ризиками в сфері надання медичних послуг механізмами страхового права.
У Круглому Столі брали участь співробітники кафедри медичного та фармацевтичного права НМУ ім. О.О. Богомольця, представники НДІ ІВ НАПрН України, аспірати, студенти.

image_pdfimage_print
Відбувся спільний Круглий Стіл «Права людини в сфері медицини: прогнозування конфлікту інтересів»