3 березня 2017 року за правової підтримки Науково-дослідного інституту інтелектуальної власності в Міжнародному виставковому центрі відбувся семінар-консультація «Основні положення про авторське право на прикладні твори і захист від порушень».

Організаторами заходу запропонована зустріч з учасниками та відвідувачами виставки з метою обговорення практичних питань, що найчастіше виникають в процесі створення та використання творів образотворчого та ужиткового мистецтва.

Під час заходу надані консультації щодо застосування норм законодавства в сфері авторського права і суміжних прав як для авторів творів, так і для   осіб, які використовують такі твори. На конкретних прикладах з судової практики розглянуті питання застосування способів захисту авторського права, обговорені питання доведення належності авторського права на твір, а також дій, що можуть бути вчинені з метою виявлення та попередження порушення.  

Учасники семінару-консультації мали можливість задати запитання та отримати відповіді від ведучих: І.І. Петренко, завідувача сектору авторського права, В.М. Троцької, завідувача сектору суміжних прав відділу авторського права і суміжних прав Інституту.

Науково-дослідний інститут інтелектуальної власності висловлює вдячність організаторам проведеного заходу.

Семинар_03_03_17_7 Семинар_03_03_17_5 фото_выставка_Петренко

image_pdfimage_print
Відбувся семінар-консультація «Основні положення про авторське право на прикладні твори і захист від порушень»