26 квітня 2017 р. відбувся семінар «Інноваційна діяльність та практика судового захисту», організований Національним технічним університетом України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського». Проведення семінару було приурочено до святкування Всесвітнього дня інтелектуальної власності.

З привітанням до учасників семінару звернулися проректор з наукової роботи Університету, академік НАН України М.Ю. Ільченко, заступник проректора з наукової роботи Університету В.А. Барбаш.

Від імені Науково-дослідного інституту інтелектуальної власності НАПрН України з привітанням звернувся позаштатний консультант Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти, головний науковий співробітник інституту, канд. екон. наук, доцент Г.О. Андрощук.

У рамках семінару розглянуті питання охорони та захисту прав інтелектуальної власності. Наголошено на важливості економічної складової прав інтелектуальної власності в розвитку країни, а також впровадженні інновацій як інструменту, що істотно поліпшує структуру та якість виробництва, яка сприяє культурному та економічному розвитку суспільства. Особливий акцент зроблено на підтримці Університетом творчих досягнень викладачів та студентів цього закладу.

У роботі семінару взяли участь також представники Науково-дослідного інституту інтелектуальної власності: В.В. Писєва, завідувач Лабораторії біоетики і біобезпеки, консультант Центру гармонізації прав людини і прав інтелектуальної власності, яка виступила з доповіддю «Лікарський засіб в об’єктах промислової власності»; В.М. Троцька, завідувач сектора суміжних прав відділу авторського права і суміжних прав, яка виступила з доповіддю «Вільне використання творів для навчання».

image_pdfimage_print
Відбувся семінар «Інноваційна діяльність та практика судового захисту»