1-2 вересня 2014 року в Києві за підтримки Програми розвитку комерційного права (CLDP) Міністерства торгівлі США, Посольства США в Україні у координації з Відомством США з патентів і товарних знаків Міністерством торгівлі США, Державною службою інтелектуальної власності України в готелі «ІнтерКонтиненталь» відбувся міжнародний семінар «Захист прав інтелектуальної власності в мережі Інтернет: законодавча база України».

На семінарі за участі міжнародних експертів було розглянуто такі питання: огляд законодавчих, інституційних і технічних проблем боротьби з Інтернет – цифровим і трансляційним піратством; ключові питання ефективної боротьби з Інтернет – піратством (початкове сповіщення про необхідність видалення піратського контенту, порядок такого видалення, роль державних органів, солідарна відповідальність служб обслуговування клієнтів та веб – сайтів, статус повторних порушників і т.п.); огляд визнаних на міжнародному рівні підходів до боротьби з Інтернет – піратством; процедури закриття: обговорення питань відповідних положень законопроекту України щодо Інтернет – піратства; роль державних агенцій у боротьбі з піратством: обговорення відповідних положень законопроекту України щодо Інтернет – піратства.

В роботі семінару взяв участь і виступив в обговоренні законопроекту завідувач лабораторії правового забезпечення розвитку науки і технологій НДІ інтелектуальної власності НАПрН України канд. екон. наук, доцент Г.О. Андрощук.

image_pdfimage_print
Відбувся міжнародний семінар «Захист прав інтелектуальної власності в мережі Інтернет: законодавча база України»