4 – 5 вересня 2014 року в Києві за підтримки Програми розвитку комерційного права (CLDP) Міністерства торгівлі США, Посольства США в Україні у координації з Відомством США з патентів і товарних знаків Міністерством торгівлі США, Державною службою інтелектуальної власності України в готелі «ІнтерКонтиненталь» відбувся міжнародний семінар «Боротьба з цифровим та Інтернет-піратством в Україні».

На семінарі за участі міжнародних експертів було розглянуто такі питання: боротьба з цифровим піратством у США та світі, боротьба з цифровим-піратством в Україні: огляд; основні виклики в боротьбі з цифровим піратством (в т.ч. такі: сайти BitTorrent, сайти з посиланнями, сайти-файлообмінники (cyberlocker sites) тв сайти з потоковою передачею відео й аудіо контенту та ін. даних (streaming sites); сайти локальних комп’ютерних мереж (LAN sites); піратство, пов’язане з доставкою поштових замовлень; співробітництво провайдерів Інтернет-послуг; іноземні провайдери; піратські записи за домомогою відеокамер та інші питання). Передовий досвід в регіоні, міжнародні правові норми і договірні зобов’язання щодо цифрового піратства (досвід в сфері боротьби з цифровим піратством, в т.ч. в координації між відповідними державними відомствами, основні міжнародно-правові норми та відповідні договори й угоди в цій сфері – Угода про торговельні аспекти прав інтелектуальної власності, що адмініструється СОТ, угоди Всесвітньої організації інтелектуальної власності щодо цифрової інформації та контенту; План дій в сфері захисту прав інтелектуальної власності, ухвалений Урядами США та України у 2010р., та Угода про асоціацію між Україною та Європейським Союзом. Демонстрація скачування і потокової передачі даних з піратського сайту в Україні. Робота з індустрією в розслідуванні та судовому переслідуванні цифрового піратства. Стратегії та передові практичні методи для розслідувань щодо цифрових піратів та їх переслідування в Україні

В роботі семінару взяв участь і виступив в обговоренні проблем законодавчого регулювання боротьби з цифровим та Інтернет-піратством в Україні завідувач лабораторії правового забезпечення розвитку науки і технологій НДІ інтелектуальної власності НАПрН України канд. екон. наук, доцент Г.О. Андрощук.

image_pdfimage_print
Відбувся міжнародний семінар «Боротьба з цифровим та Інтернет-піратством в Україні»