17 березня 2016 року на базі Київського національного торговельно-економічного університетувідбувся ІX Міжнародний Бізнес-форум «Проблеми та перспективи розвитку інноваційної діяльності в Україні».

Організаторами Бізнес-форуму виступили Комітет Верховної Ради України з питань науки і освіти, Міністерство освіти і науки України, Міністерство економічного розвитку і торгівлі України, Київський національний торговельно-економічний університет, Інститут вищої кваліфікації КНТЕУ, Інститут економіки і прогнозування НАН України, Академія технологічних наук України, Українська асоціація бізнес-інкубаторів та інноваційних центрів, Спілка підприємців малих, середніх і приватизованих підприємств України, Університет ім. Гульєльмо Марконі (Італія), Молдавська Економічна Академія.

Метою Бізнес-форуму є консолідація інтелектуальних ресурсів для прискорення інноваційного розвитку України на засадах євроінтеграційних процесів. Для участі в дискусії запрошені представники органів державної влади, бізнесу, наукових, освітніх і громадських організацій, ЗМІ.

Робота Бізнес-форуму була організована по секціях: Інноваційна політика в умовах децентралізації регіонів, Інноваційна діяльність як фактор європейської інтеграції, Інноваційний розвиток підприємств; Інноваційні технології в сфері торгівлі; Інноваційна діяльність в університетах: реалії та перспективи.

В роботі Бізнес-форуму взяв участь і виступив на пленарному засіданні з доповіддю «Інновації, економічний розвиток, інтелектуальна власність: проблеми оптимізації» позаштатний консультант Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти, завідувач лабораторії правового забезпечення розвитку науки і технологій НДІ інтелектуальної власності НАПрН України, канд. екон. наук, доцент Г.О. Андрощук.

image_pdfimage_print
Відбувся ІX Міжнародний Бізнес-форум «Проблеми та перспективи розвитку інноваційної діяльності в Україні»