2 червня 2016 року в Києві (готель «Прем’єр Палас») відбувся ІІІ форум з інтелектуальної власності України (IPF 2016), організований газетою «Юридична практика». IPF 2016 – одна з найбільш знакових подій ринку інтелектуальної власності. Захід пройшов за підтримки Державної служби інтелектуальної власності України.

Сфера інтелектуальної власності вже кілька років перебуває під «реформаторським прицілом» держави. Змінюється уряд, змінюються представники законодавчої влади, незмінними залишаються лише реформаторські амбіції, які далі розмов, правда, не заходять. Але ринок живе і розвивається. Ринок навчився жити з законодавчими прогалинами, без примарних сподівань зміни законодавства. Ринок навчився формувати судову практику, незважаючи на проблеми юрисдикцій і спеціалізацій. Ринку нічого не залишається, окрім як вийти на діалог з владою. Саме виходу на діалог з владою була присвячена перша панельна дискусія IPF-2016.

Серед спікерів IPF-2016: представники державного сектора, юристи провідних юридичних компаній, патентні повірені, юрисконсульти і судді.

Учасники форуму обговорили світові і українські тенденції розвитку права інтелектуальної власності. В ході трьох паралельних секцій присутні проаналізували актуальні питання авторського права і суміжних прав, патентного права і торгових марок, географічних зазначень, комерційних найменувань. Остання сесія традиційно була присвячена судовій практиці.

В роботі ІІІ форуму з інтелектуальної власності України (IPF 2016) взяли участь і виступили в обговоренні зазначених проблем заступник директора з експертної роботи НДІ інтелектуальної власності НАПрН України О.Ф. Дорошенко, канд. юрид. наук, судовий експерт, позаштатний консультант Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти, завідувач лабораторії правового забезпечення розвитку науки і технологій НДІ інтелектуальної власності НАПрН України, канд. екон. наук, доцент Г.О. Андрощук, науковий співробітник К.О. Зеров.

image_pdfimage_print
Відбувся ІІІ форум з інтелектуальної власності України (IPF-2016)