27 квітня 2017 року в Києві відбувся II «Український форум з оборони і безпеки» з фокусом на залучення інвестицій в сектор оборони. Організатор Форуму – A7 CONFERENCES, під патронатом Міністерства оборони України. Ексклюзивний юридичний партнер – Міжнародна юридична фірма Dentons, Інституційний партнер – Представництво НАТО в Україні, Стратегічний партнер – Асоціація виробників озброєння і військової техніки України, Партнер з кібербезпеки – ISPP, Партнер – CISCO, Офіційний перевізник – Turkish Airlines, Телекомунікаційний партнер – Lanet, Інвестиційний партнер – A7 CAPITAL, Генеральний спеціалізований медіа-партнер – Defense Express.

 Форум вже вдруге став міжнародним майданчиком з обговорення актуальних питань і вирішення задач галузі та об’єднав понад 500 ключових гравців сектора, інвесторів, представників бізнесу, державних діячів і фінансових організацій з більш ніж 20 країн світу.

 Серед ключових тем Форуму – національна стратегія розвитку оборони і безпеки, Україна, ключові реформи сектора і результати їх впровадження, інвестиційні можливості державно-приватного партнерства, підвищення інвестиційної привабливості підприємств військово-промислового комплексу, потенціал, технології та перспективи розвитку Повітряних і Наземних сил України, кібербезпека, інформаційні технології та ін.

 В роботі форуму взяв участь і виступив в обговоренні проблем позаштатний консультант Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти, експерт Центру досліджень армії, конверсії та роззброєння (ЦДАКР), завідувач лабораторії правового забезпечення розвитку науки і технологій НДІ інтелектуальної власності НАПрН України, канд. екон. наук, доцент  Г.О. Андрощук.

 

image_pdfimage_print
Відбувся II «Український форум з оборони і безпеки»